2737
2734
عنوان

چی شد چه اتفاقی افتاد که اومدی سمت خدا💚💚💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 47 پست

رو نجم الدین کراشیدم😔❤️😂

البته رفته فک کنم

قبلا یه چند بار اتفاقی میدیدم 🤣🙌🏼

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
هعی من ی خواسته ای دارم ازش ی ساله منتظرم هر دعا و ذکری رو ک بگی انجام دادم ولی هیچی.... انگار خدا ...

۱سال؟آقای قاضی بعد ۴۰سال یا ۸سال فکر کنم طول کشید

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2740
من فقط دعا و راز و نیازو گذاشتم کنار... ازش انتظار این همه عذاب رو نداشتم. چند وقتیه که هیچ دعایی نک ...

چی شد گذاشتین کنار

من همیشه سمت خدا هستم. مگه میشه بدون خدا زندگی کردن؟؟

نه‌همین نفسی که میکشیم از طرف خداوند متعاله💚💚💚💚💚🌸

۱سال؟آقای قاضی بعد ۴۰سال یا ۸سال فکر کنم طول کشید

هعییی آبجییی

آخه من ک مومن و پیامبر نیستم ک 

ولی چطوریه یکی دعا میکنه زود همونی ک میخواد انجام میشه ولی واسه من نههه ی چیزی هم بگی بقیه میگن صلاح نیست و این حرفا... 

نمازمم چند وقته دارم مرتب میخونم سر وقتتت😭😭😭

ازدواج ناموفق ..کتک .‌‌..طرد شدن 

خب زندگی پراز امتحانای ریزودرشته.فرعون عم بخاطر مال و ثروت فکر کرد که عزیزه پیش خدا‌.تونست که مال و ثروت امتحانه.نه که بی نیاز ببینی خودتو از خدا جدا کنی استغفرالله

2706