2733
2739
عنوان

گفتن بعد رمضون جشن میگیریم برات ولی الان به رو خودشون نمیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرده رو داماد میگیره . حوله رو هم برای هم میگیرن . شما برای همسرت . اونم برای شما . گرچه من خیلی این چیزا برام مهم نیست و خودم دوتا ست نباتی و طوسی گرفتم . یکی برا خودم یکی برا نامزدم که ست باشن

خیلی راحت به شوهرت بگو و خانوادش رو عادت نده براتون تعیین تکلیف کنن

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
2731
دقیقا اگر مهمه واسه شخص ک مراسماتش انجام شه بهتر این چیزا رو هم سخت بگیره و با درایت عمل کنه

اره وقتی رفته خوابیده میگن این ک کاراشو کرده اینجام ک میخوابه جشن واسه چیشه 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پرده باید رو خونه باشه طرف ما پرده رو جهیزیه نیست

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2740
سیاهه جهیزیه از مادرت بپرس بگه  جهیزیه بردی سیاه نگرفتی  لیستی که توش همه وسایل مینویسن ...

فاکتورها رو نگه دارین کافیه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
سیاهه جهیزیه از مادرت بپرس بگه  جهیزیه بردی سیاه نگرفتی  لیستی که توش همه وسایل مینویسن ...

😂ما جنوبیم جهیزیه نداریم، عروس داماد باید باهم تهیه کنن همه چیزو😂 ولی هرمس دوست داره در حد توانش وسیله میبره

خدایا شکرت♥️

باید شوهرت بگه البته احتمالا هزینه عروسیو اینارو ندارن اگه واقعا نه شوهرت نه خونوادش پولی ندارن یمقدار قرض بگیره یا وام بگیره  یه سرویس سبک بگیری و یه عروسی سبک  و عکسو فیلم هم بگیری طبیعتا یمقدار کادو میارن که شوهرت میتونه قرضاشو بده در مورد جهیزیه هم هر جایی رسمو رسوم خودشو داره بعضیا همه چی پای دختر یا پسر یا یمقدار گردن پسر یا دختر و بیشترش گردن طرف مقابله زیاد سخت نگیر اگه از اول شرط نکردین حرفشو‌نزنی بهتره به هرحال برای زندگی خودتون خریدید دیگه فقط با سیاست شوهرتو طرف خودت نگه دار پولاتونو جمع کنین تا ان شا الله بزودی برای خودتون خونه بخرید و‌راحتتر زندگی کنید 

درباره مراسم به شوهرت بگو که با خانواده‌اش حرف بزنه و هماهنگ کنه نه مامانت.

درباره حوله‌ هم رسم ما اینه عروس برای داماد می خره داماد هم برای عروس. من هم پرده خونه رو خودم روی جهیزیه خریدم و دوختم و آویزون کردم