2737
2734
عنوان

گفتن بعد رمضون جشن میگیریم برات ولی الان به رو خودشون نمیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 93 پست
چند سالته ؟هنوز فکر میکنی رابطه برای لذت مرداس فقط و مردها از زن‌ها استفاده میکنن برای رفع نیاز؟😂😂 ...

۳۲سالمه.منم میدونم دوطرف نیازجنسی دارن.ولی مرداوقتی نیازشون بیشترمیشه کارهاشونوزودترسروسامون میده.فکرنمیکنم بین حرفام چیزی ازبردگی جنسی گفته باشم.خب وقتی ایام به کامته ناراحتیت بخاطرچیه؟

۳۲سالمه.منم میدونم دوطرف نیازجنسی دارن.ولی مرداوقتی نیازشون بیشترمیشه کارهاشونوزودترسروسامون میده.فک ...

مشکلی نداشتم فقط دوتا سوال داشتم تو تاپیکم😅

اول اینکه امشب که تولد پدر شوهرمه چجوری بهش بگم خودتون گفتید بعده ماه رمضون چرا الان کاری نمیکنید چون سرویس نگرفتیم خرید مونده

دومم اینه پرده با کیه😁

ببخشید اگه لحن ریپلایم بد بود منظوری نداشتم 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا خونواده ی شوهرم فضول نیستن خصوصا جاریم  خونمونم بخاطر اینکه هی کارگر داریم برا تمیزکاری و ...

آخه مشکل فضول بودن یا نبودن خانواده ی شوهرت نیست

مشکل عروسیته

که وقتی شوهرت میبینه خیلی راحت در دسترسی 

خیالش راحته واقدامی نمیکنه

بعدم کارگرا که شب نمیان وتو هم توطول شب نمیخوای تمیز کاری کنی 

کاراتو بزار برای روزا

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
نه این مدلی نیستن اتفاقا خیلی خودشون اهل تجملاتن بیشتر از ما  برای خونه همش کارگر داشتیم و نصا ...

خب نزو تا تاریخ تعیین کنند

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2731