2733
2739
عنوان

خانما تروخدا راهنماییم کنید

85 بازدید | 21 پست

من ۲۳ سالمه شوهرم ۲۶

۲ ساله ازدواج کردیم ولی اصلا تفاهم نداریم اوضاع مالیش هم خوب نیست حتی خونوادش کمکش نمیکنن همیشه خونوادم کمکم کردن 

ادم خوبیه اهل رفیق بازی نی، ادم کاریه ولی اوضاع مالیمون داغونه

باهم دوست بودیم وازدواج کردیم همدیگرو  دوس داریم 

نگید خوشی زده زیر دلت یا …

بخدا زله شدم ما اصلا تفاهم نداریم

سر کوچیکترین چیزا سخت میگیره اخر بحثمون میشه

به لباس پوشیدنم گیر میده لباس کوتاه،چسبون نپوش

حقیقتش از بس دعوا کردیم دبگه مثل قبل عاشقانه نگاش نمیکنم نسبت به رابطمون هم خیلیی سرد شدم کلا جوری ک قبلا عاشقش بودم الان حسی بهش ندارم اصلنم به خودش نمیرسه 

قیافش هم خوب نیست ولی باز از اینا کذشتم 

ولی خیلی بحث ودعوا داریم 

بعضی وقتا به جدایی فک میکنم

واقعا نمیدونم چیکار کنم همش استرس،دعوا

نگید خم برید پیش مشاور چون پولشو نداریم

خونوادش انگار پسر ندارن اصلااا بهش کمک نمیکنن

حتی کادو ندادن پدرش در قید حیات نی ولی مادرش بهترین خونه رو با پول ارثشون خرید بچه هاشم هیچی بهش نمیگن

هرچی خراب بشه تو خونه خودم از خونوادم میگیرم 

چطوری دوست هم بودید باهم متوجه نشدی اخلاقاشو /؟چون معمولا این رفتارایی که گفتی با یک ماه شناخت هم رو میشه

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو‌این دو سال یعنی شما شرایط ایشون و‌ندیدی؟قیافه شو‌ندیدی؟؟

به نظر من شما سنت کم‌بوده الان یکم بیشتر شده عمق فاجعه رو داری میبینی و احساساتت رفته کنار

درباره پوششت بدون دعوا باهم‌بشینید صحبت کنید یه جا تو کوتاه بیا یه جا اون…

2738

خانم گل تو زندگی زناشویی گاهی باید زن کوتاه بیاد گاهی مرد غیر ازاین باشه سنگ رو سنگ بند نمیشد

گاهی هیه چیزی میگه مخالفت نکن بگو باشه ببین چجور خودش کوتاه میاد

راجب لباس پوشیدنش وظاهرشم به روش نیار

ولی وقتی مثلا رفت آرایشگاه نظر بده 

من خودم شوهرم آرایشگاه که میره میگم چ بهت میاد یا میگم اگه این خطو ننداخته بود بهتر بود

راجب لباسشم همینطور باهم میریم خرید کلی ازش تعریف میکنم

لباساشم بشور واتو بزن براش مام وعطر اسپری واینا بگیر 

کم کم درست میشه

تفاهم به این نیست که هم نظر باشیم وفکرامون شبیه هم باشه هردومون ازیه رنگ خوشمون بیاد وفلان غذا رو دوست داشته باشیم نه

تفاهم یعنی اینکه یا تفاوت های هم کنار بیایم وبپذیریم که هرکس یه مدلیه ونمیتونیم تغییرش بدیم 

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
تو‌این دو سال یعنی شما شرایط ایشون و‌ندیدی؟قیافه شو‌ندیدی؟؟ به نظر من شما سنت کم‌بوده الان یکم بیشت ...

دیدم شرایطشو مالیش خیلی خوب بود ولی الان… قیافش هم اون موقع کلم باد داشت نمیدونستم عادی نمیشه قیافه

خونوادش انگار پسر ندارن اصلااا بهش کمک نمیکنن حتی کادو ندادن پدرش در قید حیات نی ولی مادرش بهترین خ ...

والا خانواده ی شوهر منم کموی بم نمیکنند البته من عقدم ازاونا نباید توقع داشت کلا

کار خودتم اشتباهه که از خانواده ات میگیری بزار شوهرت خودش فراهم کنه

شغلش چیه

سنی هم آخه نداره که الان ازلحاظ مالی وخونه اینا مستقل وهمه چیز تموم باشه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
خانم گل تو زندگی زناشویی گاهی باید زن کوتاه بیاد گاهی مرد غیر ازاین باشه سنگ رو سنگ بند نمیشد گاهی ...

همه کار کردم فایده نداشت کلا از موقعی که خونهذمامانش بود رفته تو جلدشون