2733
2734
عنوان

برای بیرون کدوم غذا رو درست کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 57 پست
اها خیلیم عالی  بعد مرغو چجوری گریل میکنی و ریش میکنی؟ ببخشید زیاد میپرسم

عزیزم داخل فر گریل میکنم بعدم با چنگال ریش ریش میکنم 😂

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عه فردا تولدمه🙃 دوبار یه هفته ای تعلیق شدم.. هیچی دبگه.رازش در اینه مثل چند روز پبش ک خبر زیاد بو ...

عه مبارکه😂🤍

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2731
م 😂😂😂 منظورم طعم دار کردن مرغ بود خواهر

تو سیر و پیاز و زرد چوبه و فلفل و نمک و زعفرون و پاپریکا میخوابونم یه دونه سینه کامل و بعد گریل میکنم 

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡
تو سیر و پیاز و زرد چوبه و فلفل و نمک و زعفرون و پاپریکا میخوابونم یه دونه سینه کامل و بعد گریل میکن ...

اهان

نوش جان عزیزم

همین گزینه عالیه 

منم باشم بخاطر یه روز عادتامو کنار نمیزارم

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
چ خوب.مگه قبلش زیاد فست و فود میخوردی  قد و وزنت چنده

عزیزم من از ده سالگی فست فود و چیپس و اینا خیلی کم میخورم 

مثلا تو سال شاید یک بار نهایت دو بار این عادت بچگیم بوده 

۱۷۰ قدم و وزنم ۶۵ 

اصلا چیزای سالم میبرم  همون قارچ شکم پر و با مرغ گریل شده درست میکنم میبرم  ارزش نداره ب ...

پیتزا یا لازانیا از سوسیس و اینا استفاده نکنی به جاش گوشت یا مرغ چرخ کرده استفاده کنی که مضر نمیشه خیلیم سالم و خوشمزه میشه 

پیتزا یا لازانیا از سوسیس و اینا استفاده نکنی به جاش گوشت یا مرغ چرخ کرده استفاده کنی که مضر نمیشه خ ...

پنیرش و چیکار کنم