2733
2734
عنوان

برای بیرون کدوم غذا رو درست کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زاویه خاص😃😃😃😃

راز موفیقتتون چیه از ۸۷ عضوین تا حالا تعلیق نشدین😂

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2731
دقیقا منظورتون اززاویه خاص چیه یاد ریاضی افتادم

فکر میکردم همه میگن🤔

یعنی اگه مثلا ظرف افتاد یا سر و ته شد کل محتویاتش بهم نریزه. مثلا همین قارچ شکم پر، اگه ظرف وارونه بشه دکورش کاملا خراب میشه یا پیتزا سر و ته شه داغون میشه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
پیتزا و پیراشکی رو شما میگی مضر هس مگه چندوقته نخوردی؟؟ ینی هوس نمیکنی و هیچوقت نمیخوری؟ چندسالته ...

خیلی وقته 

از ۸ ماه بیشتر 

۲۱ هستم نه مشکلی ندارم ورزشکارم برای همین نمیخورم 

مث بعضی کلمات انگلیسی هست معنی شو میدونی ولی معادلشو نمیتونی بگه😄😄😄

😅😅😅

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
اگه طرزتهیه شو بهم بگی تایید میکنم😁

عزیزم قارچ شکم پر باید یه قارچ های بزرگی هستن باید از اونا باشه بعد اصلش اینه مواد پیتزا مثل مرغ قیمه سوسیس و کالباس و فلفل و اینا تفت بدی بزاری تو گودی قارچ بعد پنیر پیتزا بریزی روش بزاری فر پنیر آب شه اما من چون رژیمیش و درست میکنم فقط مرغ رو گریل میکنم بعد ریش ریش میکنم میزارم تو قارچه 

پیتزا و پیراشکی رو شما میگی مضر هس مگه چندوقته نخوردی؟؟ ینی هوس نمیکنی و هیچوقت نمیخوری؟ چندسالته ...

ماهم نمیخریم

مثلا چی بشه جایی دعوت شیم ریخته باشن تو غذا و دیگه بخوریم

پیتزاهم خونه درست میکنیم با مرغ

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
عزیزم قارچ شکم پر باید یه قارچ های بزرگی هستن باید از اونا باشه بعد اصلش اینه مواد پیتزا مثل مرغ قیم ...

اها خیلیم عالی 

بعد مرغو چجوری گریل میکنی و ریش میکنی؟

ببخشید زیاد میپرسم

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2706