2733
2739

رفتیم مشاوره طلاق . شوهرم داد زد من اینو نمیخام بعد پاشد رفت . منم لا مشاوره صحبت کردم . بعد من پیاده اومدم برم خونه . نگو اینا رفتن داخل . مشاوره سر مادرشوهرم داد زده تو چرا دخالت میکنی . به تو چه ربطی داره . دخالت میکنی . به شوهرمم گفته زن داری بلد نیستی . بعد اومدم میخواستم برم خونه ای بابام . شوهرم خوراکی خرید . گفت نرو بمون . اخه من دو ساله اونجام . چند بار گفت نرو . به نظرتون کار خوبی کردم موندم؟؟؟ انگار متحول شده . یجوری مهربون شده

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

اره ب موقع بود موندنت وگرنه بازم مامانش میرفت رو مخش 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب خداروشکر نه بمون خونت ولی مشاور و‌قطع نکن برید همچنان الان فهمید مقصر خودشو ننش

اخه سرکارم میرم همین ۳ روزو تعطیلم.  اصرار کرد . به حسابمم پول زد تا نرم

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2740
با مادرشوهرت زندگی میکنین؟

نه گلم شوهرم خونه داره . ولی بچه ننه اس

جه مشاور خوبی با یه جلسه شوهرتو متحول کرد

خیلی.  من بی حجابم و سانتال مانتال.  ولی این خانم مذهبی بود . ولی خیلی خانمو و مهربون بود توقع نداشتم دمش گرم

اگه‌وضع مالیش خوبه فعلا سرکار نرو بهش بیشتر برس زندگیتو جمع کن قشنگ 

ماشین و خونه داره . مادرشوهرم خودش خونه داره . آره ببینم تا چی میشه . اگه اوکی بود دیگه نمیرم

حرفی راجب مادرش نزن . همین که مشاوره بهش گفته روش اثر گذاشته فهمیده . شما ی وقت بدگویی کنی باز گارد ...

اومده بود هی میگفت مامانمو دعوا کرده . دوتاشونم آروم نشسته بودن