2733
2739
عنوان

کیا شوهرشون مثل شوهر منه

427 بازدید | 39 پست

این شوهر من چرا اینجوریهههههههه یه دختر داریم‌گیر‌داده من ۳ بچه میخوام الان جدی جدی قهر کرد رفت بیرون چرا اخههههه 

بابا بخدا حوصله م‌نمیکشه بچه داری اونم ۳ تا با این اوضاع  وضعمون خوبه ولی نمیشه نمیتونم چیکار کنم بچه ها واقعا قهر کرد  یعنی رفت بیرون 

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.

منو شوهرمم سر بچه همیشه بحث داریم

وقتی گریبان عدم با دست خلقت می درید وقتی ابد چشم تورا پیش از ازل می آفرید وقتی زمین ناز تورا در آسمان ها می کشید وقتی عطش طعم تورا با اشک هایم می چشید. من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی.  چیزی نمیدانم ازین دیوانگی و عاقلی.  یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود. آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود   ( خداکنه باشی همیشه باشی ❤️🖇️)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قهره که قهره خودش آشتی می‌کنه محلش نذار مگه بچه آوردن الکیه پدر بدن تو درمیاد فرسوده میشی روحی جسمی اونم تو این اوضاع اون فقط خرجشونو میده اگه بارداری و زایمان و تربیت و بزرگ کردن هم تقبل می‌کنه بسم الله 

اگه وضعتون خوبه بیار. به شرطی که پرستار و نیروی کمکی خونه بگیری. و آیندشون تامین باشه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

مردا همینن من دومیم تو راهه فکر سومیه🙊

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
2740
قهره که قهره خودش آشتی می‌کنه محلش نذار مگه بچه آوردن الکیه پدر بدن تو درمیاد فرسوده میشی روحی جسمی ...

اخه حرف منم همینه بخدا 

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.

با هم صحبت کنید و سعی کنید به نتیجه مشترک و منطقی برسید. 

شرایطتتون رو در نظر بگید و برای هم توضیح بدید. منطقی باشید!! درک متقابل رو در نظر بگیرید. 

قهر کردن رو نه تنها در این مسئاله کلا در زندگی متوجه نمی‌شم! قدرت تکلم بی دلیل به ما داده نشده. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
شوهر من اینجوری نیست اصلا. میگه همون یکی بسه .

شوهر شما عاقله😊

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️