2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبر و سکوت ، پیشرفت های کوچک در اخلاق شد چند تا اتفاق بزرگ

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

پس انداز کردن پول عادت مثبت حساب میشه؟؟اگه آره من پس انداز کردن جزو عادتهامه و الان برای رااندازی کارمون مبلغی دارم که اگر نبود باید وام میگرفتیم  زیر قسط میرفتیم اگر تازه بهمون وام میدادن آیا نمبدادن و البته به شوهرم نگفتم پس اندازمه فکر میکنه واقعا وامه اینجوری گفتم تا احساس مسئولیت کنه خیالش راحت نباشه قسط نداریم که پولها رو راحت به باد بده

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
اراده قوی از سن بسیار کم باعث شد همیشه تو زندگی و کارم یکی از بهترین ها و مورد توجه جمع باشم

چقدر خوب واقعا کمتر کسی همچین اراده قوی داره ،منم باید روش کار کنم 

2740

کتاب خوندن... باعث شد من که آدم خجالتی بودم ونمی تونستم تو جمع حرف بزنم... کمکم کرد فن بیانی خوبی داشته باشم

خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...! ️ 🦋🌈      خدا ما رو عمیقا دوست داره از هر عمیقی عمیق تر❤️...                        یه تاج معمولا سنگینه 👑 پس فراموش نکن که تو یه ملکه ای! ️ ✌😁💙😎
کتاب خوندن... باعث شد من که آدم خجالتی بودم ونمی تونستم تو جمع حرف بزنم... کمکم کرد فن بیانی خوبی دا ...

کتاب هایی که مفید بوده برات رو میگی؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
اراده قوی از سن بسیار کم باعث شد همیشه تو زندگی و کارم یکی از بهترین ها و مورد توجه جمع باشم

ای کاش از تجارب تون تاپیک میزدید🌱❤️

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
ای کاش از تجارب تون تاپیک میزدید🌱❤️

سایت بیشتر برام جنبه سرگرمی داره و بیشتر تو تاپیک های سرگرمی وارد میشم ولی شاید در آینده اینکارو کردم ❤

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
سایت بیشتر برام جنبه سرگرمی داره و بیشتر تو تاپیک های سرگرمی وارد میشم ولی شاید در آینده اینکارو کرد ...

خوشحال میشیم :)))🌱