2733
2734
عنوان

یکی تو دانشگاه ازم خوشش میاد بعد...

138 بازدید | 10 پست

بعد هر وقت من میبینمش با یه دختر جدید راه میره و پیش دختره با صدای بلند به من اشاره میکنه میگه من از این دختره خوشم میاد نگاه چه خوشگله😐 مشکل مغزی داره حس میکنم😂 تا حالا با یه عالمه دختر دیدمش بعد  توقع داره من قبولش کنم مرتیکه خوش اشتها...حس میکنم ابرو برام نمونده حتی به پسرای دانشکده مون هم گفته که از من خوشش میاد...اون وقت اونی که من میخوامش محل نمیده ، و من از رفیق فاب این پسره خوشم میاد،😐 گیر این خل وضع افتادم..یه طور هیزی هم نگام میکنه خوشم میاد چشماشو از کاسه در بیارم..شانس گندی دارم از بین این همه پسر باید رفیق اونی که دو ساله میخوامش روم کراش بزنه🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خب اگه اینجوریه یه بار تو جمع ضایعش کن دیگه تکرار نمیکنه! (البته جلو کراشت اینکارو نکنیا، الآن میگه ...

اره فکر خوبیه البته بیشتر با دخترا راه میره ..خیلی کم با کراشم میبینمش تا ترم دومی خیلی صمیمی بودن