2733
2734

مشاور داشتم ولی همش فکر پوله همیشه از ۴ صبح میخوندم تا۱۲ شب ولی الان افت کردم و افسردگی شدید دارم که نا امید نا امیدم  کتابام رو که میبینم انواع روشهای خودکشی میاد توی ذهنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نمونده تحمل کن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2728
2738

عشقم تو خیلی خوب پیش رفتی چهار صبح تا دوازده عالیه عالی تر از عالی محشره این مدت زمان باقیمانده رو هم بخونی قطعا میترکونی البته نهایی خیلی مهمه شصت درصد هست اون رو هم بترکون

من یازدهم هستم درسم ریدس برای نهایی نمی‌دونم چه غلطی کنم البته این یه ماه باقی مونده به نهایی رو می‌خوام عین خر بخونم :)

همه اینجورین فقط برنامه ریزی کن و طبق برنامه عمل کن  اگه استرس زیاد داری و نمیزاره تمرکز کنی ب ...

اتفاقا رفتم روانپزشک بهم دارو داد خیلی بهترم ولی الان دیگه خوب آورم شدم 

نههههه حیفه عزیزم اگر الان جا بزنی باختی میدونم سخته ولی ناامید نشو بسم الله بگو و دوباره شروع کن اون مشاور رو ولش کن خودت بخون طبق برنامه ای که داشتی خواهشا کم نیار روز اومدن نتایج رو تصور کن که خوشحالی خوشحالی اون روزت به تلاش الانت بستگی داره جا نزن و تلاش کن و توکل