2733
2734

من حال پول دراوردن ندارم فلذا بچه و شوهر

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا یه جایی جواب میده.

یه روزی به جایی میرسی که برات خسته کننده میشه،و احساس میکنی زیادی تنهایی

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

کاملا مخالفم

ازدواج و بچه از یه سنی بگذره دیگه معنی نداره

و من واقعا با همه سختی هاش با بچه هام بیشتر بهم خوش میگذره در صورتی که با همسرم دوتایی خیلی خیلی سفر رفتیم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740

طرز تفکر مزخرف که از 40 سالگی به بعد آدم متوجه میشه چه اشتباهی کرده ولی دیره

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم