2737
2739

برام خیلی عجیب بود نه رفتار اون خانوم واکنش های بقیه ک میگفتن چ برخورد زشتی خودمو جای اون عروس گذاشتم و دیدم قطعا هر ادم دگی بود عصبی میشد کاش همه ما تو گفتار انقد مودبیم تو عملم باشیم الان اگر مادر شوهر خودمون همون کار بکن بدتر ازین سرش میاریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خونه مادر شوهرم نمبینم که بخوام بدم بیاد یا خوشم🤣

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

منم خیلی ناراحت میشدم و دیگه مادرشوهرم محل نمیزاشتم

یه اشتباهی که کرد استوری گزاشت

شوهرشم بسیار بچه ننه بود که رفته فرتی به مادرش آدرس داده خودشیرینی کرده که بیاین بخرین اینجا خریدیم  بعد چقد مادرشوهره بیکلاس باخودش نمیگه الان مبل لنگه اون بگیرم بقیه چی میگن یا دیگه تکراری میشه

2740

من جهیزیمو که بردم جاریام اومدن خونم 

رفتن کل جهیزیه من خریدن 

از ساعت و ظرف گرفته تا مبل و میز و تخت 

۵ تا جاری دارم 

چی بگم بهشون حالا 

حتی یکیشون من کاور گرفتم اونم رفته گرفته 

حتی رنگ مبل خودم گرفتن 

نه والا  جای خودتون حرف بزنین  من به شخصه بنظرم خیلی حرکت بی ادبانه ای بود  و اگه ...

باید تجربش کنی ن صرفا این موردو ده ها مورد مشابه اینو وقتی جای یکی نباشی خیلی سخته تو اون موقعیت بودن خود من تا صب بلدم درس اخلاق ب بقیه بدم اما الان ک عقدم میبینم خانواده شوهر اگرم خوب باشن باز بلدن بچزوننت

نه والا  جای خودتون حرف بزنین  من به شخصه بنظرم خیلی حرکت بی ادبانه ای بود  و اگه ...

یبار مادرشوهرم ب بچه ۶ماهه ام گفت لعنت بهت چرا این همه گریه میکنی من گفتم ب بچه  همچین نمیگن گفت ب تو چ از خونه بابات نیاوردی گفتم زحمتش رو کشیدم گفت وظیفته گفتم وظیفه شمام اینه حرف دهنتو بفهمی آقا یه سال تمام تو جنگ و دعوا بودم

من هر لباسی که میخرم مادرشوهرم میگه چقدر قشنگه یا میگه بدش به من یا میگه از کجا خریدی برم بخرم 🥴

نمی‌دونم حسادته یا واقعا از سلیقه من خوشش میاد آخه وسایل خونه هم هرچی میگیرم خیلی تعریف می‌کنه و دوست داره مثل من انجام بده

باید تجربش کنی ن صرفا این موردو ده ها مورد مشابه اینو وقتی جای یکی نباشی خیلی سخته تو اون موقعیت بود ...

سو تفاهم پیش نیاد اما

بنظرم خیلی از این کارا به سلامت روان ادم بستگی داره

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️