2733
2739

من الان از ماه چهارم حس میکنم خیلی داغون شدم

ابروهام کم پشت شد موهام داغون شد مگه نمیگن مو پرپشت میشه

صورتم کدر و سیاه شد

دماغم زشت شد مثلا عمله دماغم فرمش بهم ریخت

بعد زایمان خوب میشم؟ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچت دختره😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بچت دختره یا پسر؟ میگن دختر زیبایی مادر رو میگیره

بچم پسره هم تو ان تی هم تو انومالی

میگم نکنه اشتباه بشه😐

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
2740
بچم پسره هم تو ان تی هم تو انومالی میگم نکنه اشتباه بشه😐

نه اشتباه نمیشه چون تو انومالی کیسه بیضه و التشو دیدن که گفتن پسره. شما حتما خودت فکر میکنی زشت شدی چون هرکی منو میبینه میگه چقدر پوستت خوب شده چقدر خوب شدی ولی من خودم احساس میکنم دماغم گنده شده زشت شدم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈

آره خوب میشی

من سر دخترم دماغم کوفته شد.گردنم سیاه شد.پف کردم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
نه اشتباه نمیشه چون تو انومالی کیسه بیضه و التشو دیدن که گفتن پسره. شما حتما خودت فکر میکنی زشت شدی ...

چهرم پژمرده شد