2737
2739

میخام خردکن برقی بگیرم

در حد یه تومن چ مارکی بگیرم ک خوب باشه؟؟؟

و اینکه با خردکن میشه مواد  کتلت رو اماده کرد.؟؟

من آکیلیس دارم راضیم 

آره میشه

البته قیمتش رو نمیدونم من ۲ سال و خورده ای پیش ۷۰۰ خریدم

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ینی سیب زمینی رو مث رنده شده تحویلمون میده؟؟

اول باید تیغه رنده رو بزاری سیب زمینی رو رنده کنی 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740

هر چی گرفتی مخزنش کوچیک باشه که بتونی روزانه ازش استفاده کنی مثلا برای ماکارونی هویج پیاز فلفل دلمه ای بریزی و راحت باشی یا همون کتلت  اما بزرگش مواد کم رو خورد نمیکنه واینکه مخزنش رو دقت کن شیشه ای خوبه فقط مراقب باشی نشکنه اما پلاستیک کدر میشه ببین کدوم مخزن به کارت میاد سعی کن دو تیغه نباشه چون خوب خورد نمیکنه  اگه گوشکوب برقی یا همزن نداری سه کاره بگیر خیلی کار راه انداز تره   وقتی مارکش رو انتخاب کردی برو پیش تعمیر کار باهاش مشورت کن بعضی هاشون قابل تعمیر نیستن 

مررررسی گلم میشه یه مارک خوب معرفی کنی در حد یه تومن یکوپونصد ی جنس خوب

من مولینکس بزرگ دارم که به درد کار روزانه نمیخوره خودمم خیلی دنبالش بودم فقط شنیدم پارس خزر تو این قیمت بهتره چون خدمات پس از فروش داره  اما اگه جنس خارجی خوب بخوای باید حدود ۳تومن هزینه کنی  بزن دی جی کالا یا ترب قیمت پارس خزر رو ببین هم سه کاره داره هم فقط خوردکن