2733
2739
عنوان

خیانت

318 بازدید | 24 پست

سلام وقتتون بخیر. خانمی هستم ۲۹ سالمه که ۲ ساله ازدواج کردم. سوالم اینه که چجوری از همسرم بپرسم این پیامی که بین خودش و منشیش به اسم نرگس رد و بدل شده یعنی چی؟ همسرم شغلش تعمیر کار هست. اولا که تو پیاماش با منشیش خیلی عادی صحبت کرده اصلا رسمی و اداری نیست. مثلا نوشته سلام فردا نیم ساعت دیر تر بیا. اونم نوشته سلام صبح بخیر رسیدین خبر بدین. ولی اینا برام مهم نیست. 
تو پیاما معلومه که بعضی از پیاما پاک شده. فقط یکیش هست که منشیش نوشته: 
(حرفNبا زنجیر ۱/۹۶۰ گرمه. میشه:۷/۱۰۰.فروشم:8/400)
من اصلا آدمی نیستم که گوشی همسرمو بگردم اصلا آدم شکاکی هم نیستم. ولی با توجه به رفتار های جدید همسرم که شامل بی توجی واضح میشه و به صورت اتفاقی من این پیامارو دیدم.و الان به شدت داغون شدم چون نمیتونم این پیام رو بفهمم که حرف N چرا. تعمیر کار  چه ربطی به طلا داره اونم با اول اسم نرگس. اگر میشه خواهش میکنم راهنماییم کنین من چجوری از همسرم بپرسم این پیاما چیه. دیدن این پیاما از طرف من هیچ توجیهی نداره. نمیتونم بگم اتفاقی دیدم. اگر مستقیم بگم این پیاما چیه خب میگه گوشیمو چک کردی اصلا به تو چه و این حرفا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشخصه با این همسر عتیقه ای که داری اگر به روش بیاری یه چیزم بده کار میشی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

الان بهش بگی صد درصد انکار می‌کنه و میزنه به در هوچی بازی یا مظلوم نمایی. بعد هم دیگه عمرا بتونی دستشو رو کنی.

برای اینکه بتونی درست تصمیم بگیری باید از همه چیز صد درصد مطمئن بشی.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش

صبر کن 

عجله نکن الان بهش چیزی بگی چون مدرک برای اثباتش نداری تو بیخ ات میکنه

یه چند مدت زیر نظر داشته باشش*

حواست باشه بهش

حتی اگه تونستی تعقیب اش کن 

یا برو رو اکانت هاش تا به قضیه پی ببری

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2740

الان ک‌بهش بگی مقصر شناخته میشی واگرم کاری کرده باشع یادرحال کردن‌باشه  زرنگتر میشه.  چند وقتی زیر نظرش بگیر  ببین چی‌میگع  وچی میشع عادی رفتار کن   اگع کاری کته گندش درمیاد   

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
صبر کن  عجله نکن الان بهش چیزی بگی چون مدرک برای اثباتش نداری تو بیخ ات میکنه یه چند مدت زیر ...

پس یعنی اصلا به روی خودم نیارم؟ اگه زمان بگذره میترسم واقعا ارتباطی اگر شکل نگرفته باشه شکل بگیره