2733
2734
عنوان

چرا زنداداشم اینطورین؟

224 بازدید | 22 پست

تولد دوس دخ...تر داداشم بود اصلا نمیخاستن داداشای بزرگترم با خانماشون دعوت کنن بعد زنداداش بزرگم یه چیز گفته بود که داداش کوچیکم واسه اینکه احترام نگه داره مجبور شده بود دعوتشون کنه.بعد زنداداشام دوستاشونم آورده بودن اونجا کلا ۴تایی سرشون تو سرهم بود غیبت میکردن...دوستای دوست دخ...تر داداشم گفته بودن سرشون تو سرهم حرف میزدن بعد به ما نگاه میکردن میخندیدن.بعد همه دوستامون

(باهم بیرون میریم اکیپی دوستامون مشترکه)یه حساب دیگه روی خانواده ما میکردن فکر میکردن خیلی باشخصیتن. زنداداشمم یه چن جا به دوس دخ...تر داداشم تیکه میندازه که داداشم ازت سر تره.خلاصه داداش کوچیکم میگه من یه جا بهش تیکه میپرونم ولی من میگم خودم برم باهاش صحبت کنم صفرتاصد قضیه رو بهش بگم اینطوری بهتره.داداشم میگه نمیخاد اگر شعور داشت تو سن ۳۸ سالگی میدونست توی جمع نباید همچین حرکتی انجام بده.ولی من میگم نمیخام بگم که خودشو تغییر بده ولی حداقل هرکار بدی عواقب داره.کلا داداشامم یه چن تا رفتار زشت کردن ولی اون بزرگتره اصلا منتطقی نیست بشه باهاش صحبت کرد ولی با اون یه چن سال کوچیکتره حرف میزنیم.بحث فقط دوس دخ...تر داداشم نیست بحث دوستای ماهم هستن که بهشون بی احترامی شده.بنظرتون باید برم بگم؟چون داداشم خودش نمیگه بخاد به داداش بزرگمم بگه اون اصلا آدم منطقی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب اشتباه از خودتون شروع شده که خانواده و متاهل ها را وارد اکیپ دوستانه تون کردید ...الان هم بشه براتون درس عبرت ک دیگه تکرار نکنید .حرفی هم فعلا نزنید حرف ناگفته را همیشه میشه زد ....

اره بگو حتما  دفعه بعد یا نمیان یا خودشونو جمع میکنن جای خاله خانم باجیا تو اکیپای امروزی نیس ...

نه دیگه عمرا تو اکیپامون دعوتشون کنیم حتی اگر تولد من یا داداشم باشه

چه خانواده اپنی دارید:/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2740
بنظرم بری بگی فقط خودتو آدم بده می کنی و باعث میشی زنداداشت بخواد کمتر با شما رفت و آمد کنه راهش ای ...

من برام مهم نیست زنداداشم رفت و آمدشو کم کنه در ضمن همین الانم رفت و آمد نمیکنه فقط ما هرازگاهی میریم بچه هاشو میبینیم

خب اشتباه از خودتون شروع شده که خانواده و متاهل ها را وارد اکیپ دوستانه تون کردید ...الان هم بشه برا ...

ببین اصلا نمیخاستن دعوتشون کنن زنداداش بزرگم یه چیزی گفته بود که داداش بزرگم به گوش این یکی داداشم رسونده بود مجبور شده بود دعوت کنه اگر نمیکرد داداش بزرگم شر به پا میکرد

چه خانواده اپنی دارید:/

😂😂😂خب دیگه الان داداشم با دختره تقریبا ۶ساله با همن😅عروس آینده محسوب میشه...البته اگر بیچاره دیگه دلش بخاد خانواده منو ببینه و طاقت بیاره

همه چیزایی که توی تاپیک گفتم 😅

نه مثلا من میرم پیش داداشم میگم:

این چه کاری بود زنت دیشب تو جمع ما کرد

داداشم:چه کاری

من:همین مسخره بازیا.پشت سر ما حرف زدن غیبت کردن.دفعه اولشم نیستا بهش بگو ابرومونو داره می‌بره داداش هم پیش دوست دخترش شرمنده میشه

داداشم:چیکارش کنم زنمه خب

من:ما هم خانوادتیم بهش بگو رفتارشو درست کنه

همچین چیزی تو ذهنته؟

میخواهی بری چی بگی؟ به داداشت یا زن داداشت؟ دقیق بنویس

خواهر دوس دخ..تر داداشم رفته به مامانش گفته مامانه یه طور بدی با دختره صحبت کرده(گفته خاک تو سرت اینا خانواده این  که تورو کوچیک میکنن) گفته تو کل عمرم تاحالا انقدر با من بد حرف نزده بود بنظرم باید بگم که بفهمه باعث شده مامانش با دختره چقدر بد صحبت کنه