2737
2739

کی از خواهرشوهرام چون سنش زیاده فکر میکنه دیگه همه باید بله قربان گوش باشن. توی هرچیزی نظر میده و حتی به شوهرای ما زنگ میزنه که حتما فلان کارو انجام بدید. مثلا مادرش که مریض شه اس ام اس میده خانمتو ببر پیش مادرم بمونه یا پدر و مادرش بخوان برن سفر زنگ میزنه که تو ببرش تنها نرن و کلا توی هرچیزی نظر میده. هفته ی قبل زنگ زده که مامان میگه خیلی وقته دعوتش نکردی به خانمت بگو شام بپزه دعوتشون کنه! 

حالا توی کامنتها احتمالا بگید که چرا خودش نمیره. باید بگم که خودش هم کمک میکنه اما وقتی یکبار خودش میره به نوبت به بقیه هم زنگ میزنه که من رفتم فلان کارو کردم حالا شمام برید فلان کارو کنید. 

اگه از برادر خودش انتظار داشت حرفی نبود اما از عروس چرا؟ تو دخترشی رفتی پیش مادرت یه کاری انجام دادی من عروس چه ربطی بهم داره؟

ضمن اینکه شوهر خودش رو هیچ وقت وارد بازی نمیکنه و میگه زشته تا پسرا هستن به پدر و مادرم بر میخوره بیاد خونه داماد یا داماد ببره جایی

اینم اضافه کنم که خودش سالی یکبار میره خونه مادرشوهرش با اینکه نزدیک هم هستن. همیشه هم ورد زبونشه که اگه مادرشوهر منم مثل مادرم با محبت بود منم میرفتم حتی دستشویی ش هم میشستم! اما مادرشوهر من خیلی بده خوش به حال عروسامون خیلی مادرشوهر خوبی دارن و این درحالیه که ما ۴ تا عروس ازش متنفریم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من موندم چرا انقدر حرف گوش کنید.اون بگه شما باید گوش بدین؟

گوش نمیدیم ولی ناراحت میشیم. مثلا میگه من دیروز خونه مادرم بودم کمرش درد میکرد من براش آشپزی کردم تمیز کاری کردم ولی امروز نمیتونم برم. به مادرم گفتم فردا فلان عروست میاد! ما هم نمیریما ولی بازم دست از این رفتاراش برنمیداره

نظرم اينه بچه ها دقت كنيد بچه ها بايد همكاري كنن 

از يه سني به بعد متاسفانه بعضيا از زيرش در ميرن 

خب بايدتذكر داده بشه به هر حال وظيفه داماد و عروس نيست لطفشونه اما قطعا وظيفه بچه هست 

يه سري كارها رو دخترا انجام ميزن يه سري پسرا 

هب معلومه تا بنده خدا پسر داره با پسرشه نه داماد 

وظيفه پسرا در كل بيشتر ارثشونم دو برابره 

من خودم مادرشوهر دارم و ميبينم كاملا اين چيزا رو

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
نظرم اينه بچه ها دقت كنيد بچه ها بايد همكاري كنن  از يه سني به بعد متاسفانه بعضيا از زيرش در م ...

عزیزم من که گفتم من مشکلی ندارم پسراش هر روز ببرتش دکتر هر روز برن براش خرید کنن هر روز خونه شو تمیز کنن. مشکل اصلی اینجاست که اون از عروس توقع داره. میگه من یکبار خونه ننه مو جارو کردم فردا نوبت عروسه. 

ولی پسرها هرچقدر که به پدر و مادرشون کمک کنن نمیگه خب حالا نوبت داماده که شوهر خودش باشه. 

اگه اون داماده و وظیفه ای نداره ما هم عروسیم

2740
عزیزم من که گفتم من مشکلی ندارم پسراش هر روز ببرتش دکتر هر روز برن براش خرید کنن هر روز خونه شو تمیز ...

خب اين بده 

ولي مثلا جارو كرد بايد شوهرت بگه خواهر بردن اوردن اينا يكم مردونس با ما كارايي كه با خانماس با دخترا و همونم ماها كمك ميكنيم 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
خب اين بده  ولي مثلا جارو كرد بايد شوهرت بگه خواهر بردن اوردن اينا يكم مردونس با ما كارايي كه ...

مصیبت همین جاست که نمیخواد بفهمه که عروس چیکار کنه؟

مثلا میشینه میگه وای کمرم داشت میشکست ولی اومدم به گلدونای ننه م آب دادم خب به من چه؟