2737
2734

من خیلی حالم بده همش فکرای منفی و وسواس فکری ،یهو دل شوره 

یه بار قبل عید این قرص رو شروع کردم همش خواب بودم ولی خال انکار حالمو بدتر مرد بعد یه هفته گذاشتم کنار 

عید دور ولرم شلوغ بود حالم خوب بود ،بعد از عید باز تنها شدم افسردگیم بدتر از قبل برگشت خیلی خیلی بدتر ،اصلا حوصله هیوی هیچی وندارم فقط می‌خوام بخوابم چون تو خوابه که به هیچی فکر نمی کنم ومنی آرومم ،چند روز می‌خوام منفجر بشم ،

الان دوباره چند روز این قرص رو شروع کردم ،ازبیرون آرومم کرده یعنی غر نمی زنم گریه نمیکنم، ولی از داخل دلم اشوبتره بدتر شده 

چند روز طول می‌کشه اثر کنه پوزش ده هست ،دمتر گفت هفته اول نصفه بخور بعد سالم من فعلا نصفه میخورم 

یعنی تاثیر نیزاره حالم بهتر کنه خواب الودکیش به جوون خریدم فقط از این حالت در بیام 

هیوی خوشحالم نمیکنه ،هیچی برام مهم نیست دارم نابود میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خلق بیماری نکنید ،چرا خوب نمیشید حتما خوب میشید

قبل عید مریض شدم چندماه خیلی ترسیدم وبی قرار بودم.با این که دکترا گفتن چیزی نیست ،ولی همچنان درد تو دلم و شکمم دارم.

همینم اقسردم کرد که خدایا من چیم شده 

الان همش فک میکنم دکترا نمی‌فهمن من چمه ،افسرده شدم خیلی حالم اصلا خوب نیست ،همش بی قرارم ،

2740
قبل عید مریض شدم چندماه خیلی ترسیدم وبی قرار بودم.با این که دکترا گفتن چیزی نیست ،ولی همچنان درد تو ...

دکترا از پول بدشون نمیاد اگر گفتن چیزی نیست یعنی نیست ،والا حسابی براتون هزینه درست میکردن

شما هم وغم زیادی دارید چرا نمیدونم چون تاپیک هاتون رو خوندم تمام بیماری های شما برمگرده به هم وغم ،کسی‌که خدا داره ،حضرت علی داره ،امام رضا داره ،حضرت معصومه داره چیزی کم نداره

از بستگان جدیدا کسی بیمار بوده

تاپیمای قبلمو‌ ببین ،

یهو از مهرماه معده ام شروع کرد به درد انواع و اقسام  آزمایش و سونو اندوسکوپی دادم چیزی نشون نداد 

یهو به خاطر دردام افسردگی گرفتم که دکترا نمی فهمم من چمه توهم سرطان زدم همش گریه میکردم 

جرات نداشتم برم اندوسکوپی هم بدم دوماه شب و روز خودمو تو خونه حبس م

کردم وگریه کردم که سرطان گرفتم این درد یهو از کجا اومد .تا به زور همسرم رفتم اندوسکوپی هم دادم که همه چیز اونم اوکی بود مشکلی نداشتم جز ورم واینا 

که بازم با داروها دردام خوب نشد ،یه مدت دم عید وتو عید سرم شلوغ بود یادم رفت روحیم خوب شد ،بعد از عید باز تنها شدم همش فکرای بد میاد آخه این درد چیه افتاده به جوونم 

الان حتی افسردگیم بدتر پدتر شده 

فک میکردم اگه برم اندوسکوپی بدم بگه چیزیت نیست حال روحیم خوب می شه ،ولی بدتر پدتر شدم که این درد چیه 

کلا افسرده شدم درد خودم ویادم میره یه چیز دیگه میاد تو مخم همش تو بدنم دنبال نشونه هستم که مریضم .توهم سرطان گرفتم 

چون جدیدا هر کی اطرافم وفامیل فوت میکنه این بیماری وداره .دل م دیوونه میشم 

دردام با دارو تموم نمیشه خوب نمیشم 

شما هم وغم زیادی دارید چرا نمیدونم چون تاپیک هاتون رو خوندم تمام بیماری های شما برمگرده به هم وغم ،ک ...

هم از اینده میاد وغم از گذشته ،اینده هنوز نیامده وگذشته ،گذشته  

پس در حال والان زندگی کنید یاعلی 

اگر خواستید جواب بدید ،میانتون باهمسرتون خوبه 

اره اصلا با همسرم زندگیم هیچ‌مشکلی ندارم 

قبل مریضیم هم خیلی شاد بودم واصلا افسرده نبود ،

مریض شدم یهو تو‌چند ماه این بلاها سرم اومد ،هچون درد معده من خوب نمیشه همش فکرای بد میاد سراغم که این چه دردی بود گرفتار شدم