2733
2734
عنوان

ای سیتالوپرام برای افسردگی کی اثر می زاره

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 43 پست
یعنی طبیعی منظورت اینه  کی خوب میشم مثل قبل اصلا دیگه تحمل ندارم ،دوست دارن همه چیز به یه سال ...

تاپیکهام

پر

نمیخوام برم تو اون موقع 

و مرور کنم

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
یعنی بی اثره  دکترم بهم گفت بخور تا دوهفته بعد اثرشو‌میزاره  ولی الان یه هفته میخورم انک ...

نه ببین اول که اثر داره ولی بعد یه مدت سعی دوز دارو رو نبری بالا انگار بی اثره اصلا هم اینکار رو نکن که الکی زیاد مصرف کنی بدنت نسبت به دارو بی اثر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ببین اول که اثر داره ولی بعد یه مدت سعی دوز دارو رو نبری بالا انگار بی اثره اصلا هم اینکار رو نکن ...

یعنی کی اثر میزاره وحالم‌خوب میشه 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
یعنی کی اثر میزاره وحالم‌خوب میشه 

ببین برای افسردگی یا اضطراب و اینا دارو فقط خوابت می‌کنه برای اینکه واقعا خوب بشی تا حدی سبک زندگیت باید عوض بشه

مدیتیشن خوبه امتحان کن

دقیقا بخاطر چی حالت بده بگو تا راه حل بگم

2731
ببین برای افسردگی یا اضطراب و اینا دارو فقط خوابت می‌کنه برای اینکه واقعا خوب بشی تا حدی سبک زندگیت ...

تاپیمای قبلمو‌ ببین ،

یهو از مهرماه معده ام شروع کرد به درد انواع و اقسام  آزمایش و سونو اندوسکوپی دادم چیزی نشون نداد 

یهو به خاطر دردام افسردگی گرفتم که دکترا نمی فهمم من چمه توهم سرطان زدم همش گریه میکردم 

جرات نداشتم برم اندوسکوپی هم بدم دوماه شب و روز خودمو تو خونه حبس م

کردم وگریه کردم که سرطان گرفتم این درد یهو از کجا اومد .تا به زور همسرم رفتم اندوسکوپی هم دادم که همه چیز اونم اوکی بود مشکلی نداشتم جز ورم واینا 

که بازم با داروها دردام خوب نشد ،یه مدت دم عید وتو عید سرم شلوغ بود یادم رفت روحیم خوب شد ،بعد از عید باز تنها شدم همش فکرای بد میاد آخه این درد چیه افتاده به جوونم 

الان حتی افسردگیم بدتر پدتر شده 

فک میکردم اگه برم اندوسکوپی بدم بگه چیزیت نیست حال روحیم خوب می شه ،ولی بدتر پدتر شدم که این درد چیه 

کلا افسرده شدم درد خودم ویادم میره یه چیز دیگه میاد تو مخم همش تو بدنم دنبال نشونه هستم که مریضم .توهم سرطان گرفتم 

چون جدیدا هر کی اطرافم وفامیل فوت میکنه این بیماری رو داره .

منم تا یه سال پیش اصلا نمی دونستم درد معده چیه یهو یه سال پیش معده دردم شروع شد تا و هم جواب نمیده وخوب نمیشم ،که همین دردا افسردمم کرد کلا نابود شدم تو این یه سال  چیا که نکشیدم من خسته شدم 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
تاپیمای قبلمو‌ ببین ، یهو از مهرماه معده ام شروع کرد به درد انواع و اقسام  آزمایش و سونو اندوس ...

آها وسواس فکری داری و زیاد فکر میکنی

خب تو که مشکلی نداری چرا فکرای الکی میکنی

چونکه تنهایی این فکرا خیلی بیشتر میاد توی ذهنت خودت رو مشغول کن مخصوصا سعی کن تو اجتماع باشی حالت بهتر میشه

چه دوزی استفاده میکنی؟ ۲۰ یا ۱۰؟

دکتذ ده داده ولی تا الان فقط نصفه خوردم .دکتر گفت تا یه هفته نصفه بخور بعد سالم بخور 

ولی دفعه قبل تغذیه هفته نصفه خوردم تحمل نکردم قطع کردم ،چون بدتر بهم ریختم 

بعد الانم شروع مردم چند روز نصفه میخورم حالم باز بدتر شده 

پوزش ده که نصف میخورم میشه پنج 

2738
زمان مصرف بعد از ناهار رعایت میکنی؟

دم غروب میخورم چون فک کنم خواب اوره برام درست بخوام شب میخورم 

دم غروب میخورم چون فک کنم خواب اوره برام درست بخوام شب میخورم 

نحوه صحیح مصرف بعد از وعده ناهاره

یک هفته تا ده روز طول می‌کشه تا بدن‌عادت کنه در کل مفید هست

دکتر من برای تپش قلبم دوز 10 تجویز کرده از مصرفش راضی ام . به اعصابم مسط ترم. دوز بیست اذیت شدم و بخاطر شرایط کاریم و‌خواب آلودگی و گیجی گذاشتم کنار و مجددا 10 استفاده میکنم

برای افکار منفی  سعی کن تنها نباشی . افکار منفی زمان تنهایی هجوم‌میاره. خودتو با ورزش کتاب مهمونی  سرگرم کن.  از  مشاور روانشناس هم کمک بگیر.

از همه‌‌مهمتر تلاوت قرآن هم برای آرامش قلبی خیلی کمک میکنه هم آثار و برکات شو توو زندگیت حس می‌کنی

امیدوارم هرچه زودتر بهبود پیدا کنی و آرامش به روح و روانت برگرده 

برای افکار منفی  سعی کن تنها نباشی . افکار منفی زمان تنهایی هجوم‌میاره. خودتو با ورزش کتاب مهمو ...

ممنون‌گلم از کمکت

نحوه صحیح مصرف بعد از وعده ناهاره یک هفته تا ده روز طول می‌کشه تا بدن‌عادت کنه در کل مفید هست دکتر ...

ممنون از کمکت 

بخورم ببینم چی میشه