2737
2734

هی روزی که میخوایم عقد کنیم باخوشحالی وخنده وروز طلاق ماتم زده هستیم .امروز من بعداز ۱۸سال زندگی جداشدم با۵تابچه نمیدونم در آینده چی در انتظارمه برام دعا کنید خیلی نگرانم

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهریه که نگرفتم

چرا مهریه نگرفتی عزیزم 

دخترتون که به حرف شما نبود رو چیکار کردین شوهر دادین؟

خدا به دلت رحم کنه..الان خرجی دارین ... نگین که می‌خواین برین سرکار که با پنج تا بچه نمیشه باید بالای سر بچه هاتون باشید تا بزرگ شن

چرا مهریه نگرفتی عزیزم  دخترتون که به حرف شما نبود رو چیکار کردین شوهر دادین؟ خدا به دلت رحم ...

معتاد کجا گیرش بندازم مهریمو بگیرم .دخترم پیش خودم ارومتر شده برام دعاکن بتونم از پسشون بربیام

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
2740
معتاد کجا گیرش بندازم مهریمو بگیرم .دخترم پیش خودم ارومتر شده برام دعاکن بتونم از پسشون بربیام

راست میگی خدا بهت صبر و قدرت بده

از کجا خرج میکنید؟ دست دست نکن 

از عمده فروشی ها می تونی ادویه و ... بگیری و مجازی بفروشی 

ان شاالله خدا به دلت آرامش بده و قوت تا بتونی بچه هات رو بزرگ کنی...فقط پا از خونه ات بیرون نذار که مشکلاتت بیشتر میشه باید بالای سر بچه هات باشی...ازشون کار بکش هر کدوم رو بذار پیش یه صاحبکاری کار یاد بگیرن اینطوری کمک‌خرج تو هم میشن 

راست میگی خدا بهت صبر و قدرت بده از کجا خرج میکنید؟ دست دست نکن  از عمده فروشی ها می تونی ادو ...

دخترام که نمیتونم بفرستم بیرون .پسرامم هنو کوچیکن واز عهده کاری برنمیان

راست میگی خدا بهت صبر و قدرت بده از کجا خرج میکنید؟ دست دست نکن  از عمده فروشی ها می تونی ادو ...

هنو اول راهم.خیلی از طلاق ترس دارم خداکمکم کنه بتونم این راه برم

پس باید خیلی مراقب باشی عزیزم وظیفه تو خیلی سنگینه خدا خودش کمکت کنه 

اره میدونم خیلی سخته .ممنون از دعای قشنگت