2733
2734
عنوان

فیلم و کارتون هایی که اسمشون یادتون رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 75 پست

یه کارتون قدیمی هست که فکر کنم از کارتون های سک سک

بود 

راجب حیوانات بود 

یه پرنسس با لباس صورتی که حیوونم بود 

تو قصر زندگی می‌کرد 

یه خواستگار حیوان داشت 

ولی دختره قبولش نمیکرد 

و آخر سر رفت با یه حیوون لاغر مردنی 

که یه جورایی شبیه هری پاتر بود قیافش 

ولی فیلم هری پاتر نبودها 

آره الان سرچ کردم دیدم همین بود مررررسی

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی کارتون بود ی ژاپنی کره ای نمی‌دونم. ولی یک دختره می‌ره خونه پیر زن پیر مرد تو چرخ ریسی و خیاطی کمک می‌کنه ولی بهشون میگه من دارم می‌دونم درو باز نکنید ی روز میرن میبینن یک قو هست. هیچکس یادش نیست  

2731

یه فیلم بچگانه بود عمرا اگه کسی بدونه 

تو شمال بازی کرده بودن

مادر و بابا و یه دختر بود

یه کلبه تو جنگل داشتن

هرسری یه اتفاقی میفتاد

مثلا یه قسمت باباهه میشد دیو

باید میزدن شیشه عمرشو میشکستن

بازیگرش هم اون مردِ هس که تو دنیای شیرینِ دریا شده بود معلم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من زیاد نمیشناسم..  ولی بگو شاید بقیه دوستان بدونن به هم کمک کنیم همه گمشده هارو پیدا کنیم😂

باشه🤣

تو سریال گلهای خونی اسم نقش دیلان چی بود؟

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
چند سالته  حدودای سال ۶۶ یک کارتون بود به اسم ورم worms یعنی کرمها خیلی دوستش داشتم اما دیگه پ ...

من ۲۰ سالمه...

دهه شصتی فقط چندتا معروفارو دیدم برای همین متاسفانه نمیدونم🥲 حالا بقیه دوستان شاید بدونن

2738

یه فیلمی بود که یه مرد با زنو دوتا بچه هاش میرن یه کشور دیگه بعد یهو اونجا جنگ میشه 

به سختی بچها و خودشونو از بالای ساختمون مینداختن تو ساختمون دیگه هی فرار میکردن تا کشته نشن 

اگه کسی فهمید کدومه اسمشو بگه😕

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤