2733
2734
عنوان

قرص پروژسترون برای پریود

41 بازدید | 9 پست

سلام . من سالهاست تخمدان پلی کیستیک دارم. خیلی دکتر رفتم دارو گرفتم. البته میدونم بهترین راه اصلاح سبک زندگیه که متاسفانه تا الان موفقیتی نداشتم.

یه مدت دکتر نوشت مجدد قرص گلوکوفاژ (متفورمین)رو شروع کردم پریودم عالی منظم شده بود . ولی وحشتناک بی حال میشدم.و همش گشنم بود . اعصابم هم از گرسنگی داغون

بسته صدایی که تموم شد قطع کردم . پریودم بهم ریخته . الان دو هفته است پریود نشدم.خیلی حالم بده. باردار هم نیستم

مادرشوهرم گفت دو شب هر شب دوتا پروژسترون بخور شب سوم پریود میشی . خواستم بپرسم کسی این کار رو انجام داده ؟ عرق رازیانه و آویشن و زعفران هم خوردم توی این دو هفته فایده نداشته.

آمپول هم که میزنم خودش دو هفته طول میکشه تا اثر کنه و بعدش خونریزیم وحشتناک و دردناکه . بخاطر محل کارم  نمیتونم آمپول بزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من امپول میزنم وقتی عقب میفته اونم اولین بارم بود ک زدم ماه قبل 

مثل ه‍میشه شیش رو پری میشدم خون ریزیم زیاد نبود نرمال 

پجه داری 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫ •️                          کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر
چاق نشدین؟  من یه مدت کوتاه خوردم دیدم دارم چاق میشم و قصد بارداری هم دارم قطعش کردم دیگه

نه قبل از مصرف قرصا دکترم بهم گفت این قرصا باعث افزایش اشتها میشن پرخوری نکن اصلا، شیرینی جات هم نخور

منم رعایت کردم وزنم متعادله

2740
بهترین راه تنظیم پریودی تو پلی کیستیک قرص ضدبارداریه

بدبختانه اون اصلا بهم نمیسازه . چندین ساله دارم دکتر میرم.قرص که میخورم بعد آخرین دوره پریودم دیگه بند نمیاد باید آمپول ویتامین k بزنم که جمع بشه