2752
2734

یپسر تو فامیلمونه از همه خوشتیپ تر و زیباتر  و بهتر 

با ی زن مطلقه ازدواج کرد اونم دو بار جدا شده بود 

و ازشم بزرگتره

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو شهر کوچیک با خونواده سنتی زندگی میکنم نمیتونم که فرار کنم از خونه درس بخونم کارم کنم در انتها ...

کسی نمیتونه کسیو مجبور کنه مگر اینک بحرف مردم زندگی کنی چرا میگی مجبورم ازدواج کنم؟ خیلیا بدون ازدواج ب مراتب بالایی رسیدن و موفقن همه چی ب ازدواج نیست که

البته من کار ندارم ب شماها سوتفاهم نشه فقط راجب اون حرفتون گفتم

2731
یپسر تو فامیلمونه از همه خوشتیپ تر و زیباتر  و بهتر  با ی زن مطلقه ازدواج کرد اونم دو بار ...

درسته خودم دارم جدا میشم ولی خانومه بیشتر بی عقلی کرده نترسیده واقعا بعد دوبار این سومی شکست بشه

چه اخلاقایی مثلا

مثلا دختر هستن مجرد .‌پوشش و طرز حرف زدناشون انگار یه خانم ۵۰ ساله هستن . 

یا کلا گرم و صمیمی و شاد و پرانرژی نیستن . یه سلام و احوالوپرسی خشک و خالی دارن . بعد خانواده های خواستگارا میگن مغروره به ادم نمیچسبه  یه سلام علیک گرم نداره و....

یا از نظر خودشون فکر میکنن خیلی بافهم هستن .در حالی که واقعا هیچی نمیدونن  نه از جامعه نه مردم نه هیچی . 

کلی رفتارای دیگه هم وجود داره که خیلی مهمه  . اما متاسفانه دخترا فکر میکنن این رفتارا خیلی خوب و باشخصیته و....

.
اولی رو پاس نکردی فکر گرفتن توپ دومی هستید؟    

داشتم به همبن فکر میکردم چجوری اینا اولی رها نشده تو فکر دومی ان بخدا من الان از ازدواج بدم اومده زمانی به هر دلیلی جدا شم محال به دومی فکر کنم احتمالا اینها وابستگی به مرد دارن نمیتونن تنها باشن براشون سخته 

درخواست دوستی رد میکنم 
درسته خودم دارم جدا میشم ولی خانومه بیشتر بی عقلی کرده نترسیده واقعا بعد دوبار این سومی شکست بشه

والا الان ک پسره پشیمونه .

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
کسی نمیتونه کسیو مجبور کنه مگر اینک بحرف مردم زندگی کنی چرا میگی مجبورم ازدواج کنم؟ خیلیا بدون ازدوا ...

شخصیت ادما هم متفاوته مثلا عموی من ۴۰ سالشه ولی مجرد شرایط مالی خوبی هم داره و راحته 

ولی من دوست دارم خونواده تشکیل بدم برای خودم دلم نمیخوات تو ۶۰ سالگی وقتی خونوادمم از دست دادم هیچکسو نداشته باشم

تو ساختمون مادرشم خیلی اذیت شدم فحش میده از من انتظار داره عینا مثل کلفت باشم بشورم. و بپزم و بیارم ...

مم کتک خوردم 

فحش 

توهین 

تهمت رابطه جنسی 

با کتک مهریمو گرفت ولب هنوز طلاق نگرفتم و هربار برگشتم .

ولی روزی نیست ک ب طلاق فکر نکنم‌. اما میدونم هیچوقت جدا نمیشم‌. متولد ۷۲ م 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
شخصیت ادما هم متفاوته مثلا عموی من ۴۰ سالشه ولی مجرد شرایط مالی خوبی هم داره و راحته  ولی من د ...

میگم ک حرف شماهم درسته منم حق دخالت تو زندگی کسی رو به خودم نمیدم.. درکل درجواب اون ک گفتید مجبورم ازدواج کنم گفتم  وگرنه ک خیلیم قشنگه که فکر تشکیل خانواده اید❤🥲

داشتم به همبن فکر میکردم چجوری اینا اولی رها نشده تو فکر دومی ان بخدا من الان از ازدواج بدم اومده زم ...

نه بحث وابستگی نیست بحث خونواده و شرایطشه منم والا عاشق خوابیدن تو بغل مرد نیستم البته فرهنگ بزرگ شدن تو خونواده من پزشکم بشی موفقم بشی شوهر نکنی ریدی متاسفانه

مم کتک خوردم  فحش  توهین  تهمت رابطه جنسی  با کتک مهریمو گرفت ولب هنوز طلاق ...

چه شرایط مشابهی داریم 

همسرتون التماس میکردن برگردید؟؟

مشاورم گفت این بی ثباتی و ترسی که میبینم ازت دوباره برمیگردی ولی بازم پشیمون میشی 

والا الان ک پسره پشیمونه .

از نظر مشاورا کسی که یک شکست داشته بهتره با کسی مشابه خودش ازدواج کنه 

یا پسری که بزرگتر ازشه و به ثبات رسیده و با منطقش میاد جلو 

من با پسره کار ندارم چون نهایت جدا میشه با کسی ازدواج میکنه ولی اون خانوم خیلی بهش سخت میگذره

چه شرایط مشابهی داریم  همسرتون التماس میکردن برگردید؟؟ مشاورم گفت این بی ثباتی و ترسی که میبی ...

التماس تا دلت بخواد خودشو با خاک یکسان کرد . 

بارها جلوی جمع گفته .....خورده .

و دوباره از اول شروع کرده اما با شدت کمتر .

بسیار دهن بین و مغروره .. ببخشیدا انگشت کوچیکه خیلیا نمیشه ولی مدام گه اضافه میخوره . ب شدت مغرور .. 

تو چطور کتک خوردی ؟

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
2706