2733
2734
التماس تا دلت بخواد خودشو با خاک یکسان کرد .  بارها جلوی جمع گفته .....خورده . و دوباره از او ...

ببین شوهره من بعد اینکه نشون داد مادرشو خواهرش ازم مهمترن فرداش زنگ زد نفسم درنمیاد من دارم بی تو میمیرم برگرد غلط کردم برگرد

شوهره من زرنگه کبود نمیکنه بتونم برم شکایت کنم مثلا یهو پرتم میکنه محکم هلم میده مچ دستامو محکم فشار میده میشینه رو قفسه سینم بهم میگه از خونه برم بیرون اینجوریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین شوهره من بعد اینکه نشون داد مادرشو خواهرش ازم مهمترن فرداش زنگ زد نفسم درنمیاد من دارم بی تو می ...

شوهر منم چندبار ادای خودکشی درآورده. 

خودتو نجات بده اینا آدم نیستن .

وقتی میگ برو چرا نمیری ؟

ب منم میگ برو . ولی باید ساکت باشم اگ راه بیفتم برم درو قفل میکنه یل یکاری میکنه ک نرم . مثلا میگ جهازتو جمع کن بعد برو کسی ب غیر خودت حق نداره بیاد خونه . ینی یجورایی محاله . 

شوهرم رو گوشیش رمز داره  تو این ۳ سال یبارم گوشیشو ندیدم .

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
شوهر منم چندبار ادای خودکشی درآورده.  خودتو نجات بده اینا آدم نیستن . وقتی میگ برو چرا نمیری ...

من عقل داشتم با این ازدواج میکردم؟ 

اره شوهرمنم از این حرفا میزنه که میخوام برم خودمو بکشم ولی بخدا خستم از دستش مرد هم انقدر ضعیف تو‌که اینطوری هستی چرا کاری میکنی که بخوام طلاق بگیرم 

اره ایشالا خدا کمکم کنه طلاق بگیرم

2731
من عقل داشتم با این ازدواج میکردم؟  اره شوهرمنم از این حرفا میزنه که میخوام برم خودمو بکشم ولی ...

من رفتم پیش ی د ع ا نویس . بهم گفت ازش طلاق بگیر شوهرت مرد ضعیفی. 

بهم گفت هرچقدر میبینم از تو مشکلی نمیبینم مشکل اونه 

وجالب ک همین بهم گفت باهاش ازدواج کن لستخاره گرفت . بعد ک بهش گفتم شما خودت گفتی خیره ازدواج کنم گفت تو ب من نگفتی تو اسمش حروف ابجد داره .نمیدونم چقدر درست میگفت ولی جدای همه اینا اصلا دعا نویس اینچیزا لازم نیس مگه خودمون عقل نداریم می‌بینیم دیگ . 

بددهن عصبی حالم کاهی ازش بهم میخوره .

راستی مدام هم تک جیبش دعاس . یبارم تو آشپزخونه رو دیوار دیدم . 

یبار ک خیلی عصبی شده بود و من رفته بودم خونه مادرم . 

برا اینکه برگردم بهم گفت رفته پیش دعا نویس بهش گفته ۸ سال جن داره .

هوووف 

مرد خرافاتی. 

حقیقتش من زیاد ب د ع ا نویس اعتقاد ندارم اگر رفتم فقط برا سرکتاب و استخاره بود البته برا خودم .

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
از کجا اشنا شدید ایشونم ازدواج کرده بودن؟

یه مدت موقت یه جا با هم همکار بودیم،،بله ازدواج کرده بود و یه بچه هم داره ولی من بچه نداشتم.

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
خداروشکر شما کردی درسته  من شنیدم کردا ادمای خیلی روشن فکری هستن

قربونت عزیزم 

بله کوردم والا چی بگم همیشه با فکر کار میکنیم 

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
2740