2737
2739
عنوان

دارم سکته میکنم حاملم عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 16963 بازدید | 241 پست
به به شما باید از سران حقوق بشر می بودید 👏👏👏

میبینی ما داریم اینجا حیف میشیم

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت چرا این مدلیه😐اون حرفا چیه بهت زد  اصلا انگار دوست نداره این برج زهرمار‌و ع کجا پیدا کر ...

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم ازت خودت خوانواده کوچک منو همیشه شاد،سلامت نگهدار.
2728
به امید اون روز 🤒 یاسمن هنوز پیدا نکرده انگار داره میگرده چیز به اون واضحی رو🙆

یاسمن بچم دوروزه داره گیج میزنه نمیدونم چرا😂

@آب_آلبالو‍ روالی؟

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
یاسمن بچم دوروزه داره گیج میزنه نمیدونم چرا😂 @آب_آلبالو ‍ روالی؟

@آب_آلبالو    

تگ نمیشس چرا

2740
اون ور که رو به راه بود  اومد اینجا دید یهو نی نی سایت باز شده هنگ کرده لابد بچم😂😂

دیشب تاحالا دوزاریش دیر میوفته😂

اره شوک شده از وقتی سایت باز شده

یاد یکی از رفیقام اومد  سع تا بچه‌داشت ۴ رومی رو‌حامله  بود وخودش ب زمین  زمان می کوبید طوری  ک‌ ب عقل خودم شک کردم ک شوهرم منو میکشه وال ومیکنه  وبل میکنع.  ادما چقدری عجیب. غریبن بخدا. از هوا ک حامله نشدی عزیزم   شوهرت بوده.  ب اعصابت مسلط باشع قشنگم🙃🙃🙃🙃

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
یاسمن بچم دوروزه داره گیج میزنه نمیدونم چرا😂 @آب_آلبالو ‍ روالی؟

خوبم عشقم😂

یه کم کار دارم تو گوشی نمیتونم بیام

امیدوارم تاپیکش نترکه بیام بخونم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
تازه میگه برم تخمه بیارم میچسبه ،رفته شاید😂😂  بیا پی وی 😚

سرکارم🫠😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
تازه میگه برم تخمه بیارم میچسبه ،رفته شاید😂😂  بیا پی وی 😚

اره😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ فک کرده دعواس

اومدم

خوبم عشقم😂 یه کم کار دارم تو گوشی نمیتونم بیام امیدوارم تاپیکش نترکه بیام بخونم

شکر😂

باشه عزیزم برو به کارت برس😚😚