2737
2734

تازگیا باهم دعوامون شده بود الان نزدیک یه ماه داره میشه دیگه بهش گفتم خونت نمیام باهاش قطع رابطه کردم، حالا هی خوراکی و سبزیجات و نمی‌دونم چی میده دست جاریمو و برادر شوهرم که بده به ما😑🙄☹️می‌رسونه دستمون🥴خب این کار یعنی چی؟ یعنی منم باید چیزی برسونم دستش؟😑

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خر شیطون بیاید پایین آشتی کنید به خدا دنیا ارزش نداره

شما بزرگی کن هرچی باشه اون هم یه مادره

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2731
به نظرم این یه جور معذرت خواهیه. کوتاه بیا

آخه بار اولش نیست من میخوام قطع رابطه کنم درس عبرت بشه براش، خیلی رو داره همش دعوا درست می‌کنه بعد پشیمون میشه مشکل داره

از خر شیطون بیاید پایین آشتی کنید به خدا دنیا ارزش نداره شما بزرگی کن هرچی باشه اون هم یه مادره

آخه بار اولش نیست هی دعوا می‌کنه هی اشتی

2740
آخه بار اولش نیست هی دعوا می‌کنه هی اشتی

خیلی رسمی و کوتاه رفت و آمد کنید 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

چجوری میتونید با ی زن همسن مادرتون دعوا کنین 

قضاوت نمیکتم فقط برام سواله چطور میشه با مادرشوهر دعواتون میشه منکه روم نمیشه هرچی میگه ساکت میمونم که دعوا نشه با اینکه هیچی بما هم کمک نمیکنه با اینکه پولداره و همیشه بین بچه هاش فرق میذاره

چجوری میتونید با ی زن همسن مادرتون دعوا کنین  قضاوت نمیکتم فقط برام سواله چطور میشه با مادرشوه ...

خیلی ببخشید وقتی یکی مُدام نیشت بزنه خودش دعوا درست می‌کنه ماهم جوابشو میدیم دیگه خود به خود دعوا میشه، البته منظورم از دعوا این نیست همدیگرو بزنیم، اون هرچی میخواد میگه منم جوابشو میدم البته دیگه بعدش سکوت کردم محلش نزاشتم گفتم دیگه پامو خونت نمیزارم

خیلی ببخشید وقتی یکی مُدام نیشت بزنه خودش دعوا درست می‌کنه ماهم جوابشو میدیم دیگه خود به خود دعوا می ...

خیلی خوبه که میتونی جواب بدی 

من هزارتا تیکه بهم میندازه دوتاشو جواب میدم 

خیلی خوبه که میتونی جواب بدی  من هزارتا تیکه بهم میندازه دوتاشو جواب میدم

وقتی کارد به استخونت برسه مجبوری جواب بدی، من اول سکوت میکردم دیدم فایده نداره، خودمم خود خوری میکردم تا اینکه یه دعوا راه انداخت تا جوابشو دادم نشست سرجاش