2737
2739

راهکار عملی بدید

واقعا دیگه دلم نمیخواد به افرادی که ازارم دادند فکر کنم

چرا نمیتونم ببخشم؟! 

نه برای اونا، برای خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رها کن 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2731

عزیزم به خودت زمان بده.اگه واقعا میتونی ببخشی ببخش ولی اگه نه به خدا بسپارشون و وقتی میخوای بهشون فکر کنی به چیزای دیگه فکر کن.

من به خدا سپردمشون و گفتم ازشون نگذره دیگه فکرهم نمیکنم بهشون ولی زمان میبره

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2740
از ی روانشناس پرسیدم  گفتش شب قبل خواب چشماتو ببند اون آدم رو تصور کن و هرجور که میخوای ازش ان ...

یعنی بعد این کار کاملا خوب شدید؟! 

بعدشم رویا که واقعیت نیست

من که میدونم دارن زندگیشونو میکنند خیلی هم خوشن

یعنی بعد این کار کاملا خوب شدید؟!  بعدشم رویا که واقعیت نیست من که میدونم دارن زندگیشونو میکن ...

بله چون من بخاطر مشکلاتم بارها مشاوره رفتم 

چیزی که واقعا کاربرد داره رو گفتم چون خیلی دوس دارم چیزایی که خودم نتیجه گرفتم به یکی دیگه هم بگم کمتر عذاب بکشه

همه میدونیم این حرفا که رها کن و بهش فکر نکن شعاره واقعا کمکی نمیکنه  

منم مثل شما بودم  اندازه سلول‌های بدنم از دو سه نفر نفرت داشتم خیلی عذاب میکشیدم ذهنتون  اینقدر با جیزهای دیگه مشغول کن که کمتر به اونا فکر کنی من سعی می‌کردم باهاشون روبه رو بشم به بچه هاش محبت کنم کمکم این نفرت از دلم رفت ولی اونا همچنان از من کینه دارن