2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درحدی که نخوام هرکلمه ای که میگمو براش شفاف سازی کنم مهمه 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

اگر یکی از طرفین از هوش بالا و طرف مقابل از هوش پایین برخودار باشه اونی که باهوش تره تو زندگی داغون میشه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2738

آره من با اینکه خیلی واقعاً کتاب می‌خونم خیلی سعی می‌کنم پیشرفت بکنم ولی همیشه شوهر من از من دو قدم جلوتره یعنی من هر موقع که گیر می‌کنم احتیاج به کمک دارم تو نرم‌افزاری جایی تو کاری اولین کسی که به ذهنم می‌رسه زنگ بزنم ازش سوال بپرسم شوهرمه صد البته که من اولش هیچ وقت فکر نمی‌کردم انقدر برام هوش و ذکاوت مهم باشه بیشتر برام قیافه و تیپ و هیکل مهم بود ولی خب بعداً خدا را شکر دیدم شوهرم هوش و ذکاوتش خوبه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
آره من با اینکه خیلی واقعاً کتاب می‌خونم خیلی سعی می‌کنم پیشرفت بکنم ولی همیشه شوهر من از من دو قدم ...

ادمای باهوش خیلی کمک کننده هستن تو زندگی از طرفی بخاطر هوششون چیری رو هم نمیشه پنهان کرد 

❤️🩵
ادمای باهوش خیلی کمک کننده هستن تو زندگی از طرفی بخاطر هوششون چیری رو هم نمیشه پنهان کرد 

بببین من خوشبختانه اصلاً هیچ چیزی رو ازش پنهان نمی‌کنم یعنی بیشتر از اینکه شوهرم باشه دوست منه واقعاً حتی ما مسائلی که سر کارمونم اتفاق می‌افته شبا که میایم خونه برای همدیگه تعریف می‌کنیم خیلی ما با هم صحبت می‌کنیم و عملاً هیچ چیزی نداریم که از همدیگه پنهان بکنیم یعنی شاید بگم از بدو تولدمون همه خاطرات دوران مجردیمونم برای همدیگه تعریف کردیم به خاطر همین خیلی من واقعاً روی این قضیه حساس نبودم هیچ وقت که نتونم چیزی رو پنهان بکنم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بببین من خوشبختانه اصلاً هیچ چیزی رو ازش پنهان نمی‌کنم یعنی بیشتر از اینکه شوهرم باشه دوست منه واقعا ...

چه عالی خوشبخت ترین باشید همیشه منظور من اون نوع از پنهون کاری نیس مثلا ممکنه ذهنت رو بخونن یو حرکت بعدیت رو بفهمن و تحلیل کنن حرفاتو حرکاتتو

❤️🩵