2733
2739
عنوان

خودشیفتگی درد بی درمان

89 بازدید | 18 پست

سلام همگی

از بدترین شوهرها اونایی هستند که خودشیفته هستند

نه تنها ذره ذره شما رو آب می کنند بلکه اکثرا اعضای خانوادشون هم ادمای خودشیفته ای هستند .اونوقت شما میمونید و لشکر خودشیفتگان تو خالی روبروتون

👌👌👌

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
  • حس خود برتربینی افراطی و بیش ‌از‌حد
  • شما می بینید طرف خودش رو دست بالا میگیره و شما و خانوادتون از خودش پایین تر میبینه و لحنش تمسخر آمیزه و بعد یه مهمونی خانوادگی دایم در پی نکته منفی در اوردن و تحقیر اعضای خانواده شماست و با خودتون می پرسید این شوهر من دقیقا به چی خودش می نازه ؟؟؟
2740
هر کسی یه عیبی داره ماهم بی عیب نیستیم

عیب با اختلال شخصیت فرق داره. تحمل ادم خودشیفته خیلی سخته.متاسفانه بازیگرهای خوبی هم هستن اوایل رابطه با محبت زیاد و افراطی با توجه و تعریف تمجید فرذ مقابل تو تله میندازن اما بعد شخصیت واقعیشون نشون میدن

• انتظار دارند همه به آن‌ها لطف کنند و بی‌چون‌وچرا هرآنچه می‌گویند را بپذیرند.
  • یعنی حتی از نوه ی عموی شما هم توقع دارند ولی شما حق نداری یزی ازش بخوای اصولا کسی رو لایق خودش نمیدونه و هر نوع محبت و توجه رو اتلاف وقت و انرژی خودش میدونه اما شما اکه همه زندگیت رو هم به پاش بریزی باز توقع داره باز هم شما کاری نکردی اگرم کردی وظیفه ات بوده و چرا بیشتر نکردی
  • معتقدند از همه برترند و فقط باید با افراد خاص هم‌تراز خود نشست و برخاست داشته‌باشند.
  • نه خانواده شما نه فامیل شما و نه دوستانتون و نه حتی اقوام خودش لایق معاشرت نیستند.کلا همه معیوب هستند .اگر فقط یه کسی اطرافتون باشه که بشه ازش خیری دید یا سواستفاده کرد مورد پذیرشه.مثلا عموی پولدار یا خاله کارمندی که بتونه ضامن وامش بشه یا رفیقی که تو اداره ای منصب داره.
  • به طور کل ادم خودشیفته دوستی نداره
  • از دیگران برای رسیدن به خواسته‌هایشان استفاده‌می‌کنند.
  • اما خودشون حاضر نیستند برای شما قدمی بردارند
  • این افراد به شدت حسود هستند و چشم دیدن پیشرفت دیگران رو ندارند