2733
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6406 بازدید | 306 پست

ببین حدیث امام علی هستش که از هرچی می ترسی خودت رو بنداز توش حالا من مفهوم حدیث گفتم در رابطه با این قضیه واقعا این حدیث صدق می کنه هر چی ادم بخاطر کم رویی و ... از محیط وجمع و ... فرار کنه بدتر میشه هرچی بری خودت بندازی توش می بینی عه چیزی نبود بیخودی من انقدر وحشتشو داشتم و اینم بدون که خودت رو با ادمایی که الان خیلی فن بیان عالی و ... دارن مقایسه نکن تو روزای اول هیچکدوم از اونا رو ندیدی ما هم در آینده مثل اونا می شیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین حدیث امام علی هستش که از هرچی می ترسی خودت رو بنداز توش حالا من مفهوم حدیث گفتم در رابطه با این ...

دقیقا 

جمله روانشناسن از ذهنم نمیره بهم گفت خودتو بنداز تو اجتماع بهش گفتم نمیتونم گفت تنها راه نجاتته و بس 👌🏻

نظراتتون خیلی بهم آرامش داد فهمیدم تنها نیستم   خداروشکر که خوب شدین 

اخه تو دانشگاه دخترا خیلی زرنگن و ازین بابت خیلی دلم گرفته و دائم خودمو مقایسه میکنم 

2731

برو کلاس فن بیان و بازیگری بهتر میشی 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
میشه بیشتر توضیح بدید یا چیا درمان شدید؟

یه دوره منظم پیش روانشناس و مشاور رفتم و درکنارش کلاس های فن بیان و بیشتر با دوستانم معاشرت میکردم و خودمو تو جمع قرار میدادم که خجالتم و استرسم برطرف بشه و الحمدلله شد.

یه استاد داشتیم که می‌گفت وقتی سر کلاس هستین فرض کنید همه اون‌هایی که اونجا نشستن بادمجون هستند اینجوری خیلی راحت می‌تونی براشون ساعت‌ها سخنرانی کنی

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
2738
یه استاد داشتیم که می‌گفت وقتی سر کلاس هستین فرض کنید همه اون‌هایی که اونجا نشستن بادمجون هستند اینج ...

😂😂😂😂😂😂

...💙✨ 𝑳𝒊𝒇𝒆 𝒊𝒔 𝒔𝒉𝒐𝒓𝒕… 𝑺𝒎𝒊𝒍𝒆 𝒘𝒉𝒊𝒍𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒕𝒊𝒍𝒍 

برای چی  انصراف  بدی   اخه  

اینا  که میگی همه قابل حله  گلم  

چند جلسه  مشاوره  برو داروی ضد استرس  میده 

در مورد لهجه  هم  قرار تو شهر خودت  تدریس  کنی

در مورد  تجاوز هم فردی مثل شما میتونه  خیلی به دانش اموزا کمک کنه   و  راهنماییشون  کنه  

وای عزیزم اصلا اصلا انصراف نده بخدا پشیمون میشی مخصوصا با شرایط پدر و عمو هات بزار مستقل باشی

بعدشم حقوق ی ماهتو بده مشاوره قطعا جواب میده 

و اینکه انسان کلا میتونه زود عادت کنه نهایت سر ی ماه برات عادی میشه

رشته ات چی هست؟

اگر راهنمایی و ابتدایی هستی که کلا کارت بازی با بچه ها هست زود با هم دوست میشید

دبیرستان هم واقعا بهاره فکر کن دوستشون هستی چون فاصله سنی کم‌میشه و حالت دوستی پیش میا. درکل خیلی پیشرفت میکنی نگران نباش 

فعلا بیرون تدریس خصوصی کن بادهزینه خیلی کم. و تلوزیون ایران زیاد ببین فارسی‌ ات خوب بشه