2733
2734

سلام من دانشجوی فرهنگیان هستم، دبیری میخونم (لطفا نپرسید ترم چند ممنونم) ولی اضطراب اجتماعی دارم الان یکم بهتر شده نسبت به قبل ولی اعتماد بنفسم خیلی کمه اینکه تصور میکنم برم سرکلاس تدریس کنم تپش قلب میگیرم،فن بیانمم زیاد خوب نیست چون فارس نیستم وگرنه زبان مادریم خیلی خوبه 

با علاقه خیلی زیاد وارد شدم و این موضوع اصلا به ذهنم خطور نکرده بود ولی الان افسردگی گرفتم دارم با گریه مینویسم :)البته اینم بگم اصلا هزینه انصرافو ندارم 

و اصلا دوس ندارن انصراف بدم موقعیتم خوبه میدونم تا اخر عمرم حسرت میخورم😭لطفا اگه راه حلی دارید بگید ممنون

کسی تجربه داره ؟یا فقط من بدبختم  تو کودکی بهم تعرض شد ۳بار ، پدرم و عموهام معتاد بودن کتکم میزدن و پدرم خیلی بهم عیب میکرد جلوی همه بخاطر همین اینجوری شدم  

احساس میکنم بدبخت ترین آدم روی زمینم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند دفه که بری سر کلاس ترست میریزه 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2728

عزیز دلم،حتما خیلی سختت بوده

انصراف نده،بجاش مشکلتو حل کن هر شغل دیگه هم بخوای بری تو اجتماع هستی

حتما مرتب برو پیش روانشناس و درمان شو

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
2740

انصراف نده بی پولی هم اضاف میشه بهش

حداقل دست تو جوب خودته زیر منت این اون نیستی در عوضش برو پیش روانشناس روانپزشک

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

😐یکی دو جلسه برو مشاوره کلاسای فن بیان نمیدونم چی چیه یکی از اشناها واسه فروشندگی میرفت برو حیف نیست شرایط ب این خوبیو از دست بدی

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

نگران نباش همه چی اولش سخته.مطمین باش تواز پسش برمیای.چون تواناییشو داشتی که دبیری قبول شدی.پس قطعا اعتماد به نفس بالایی هم خواهی داشت ولی خودتو دست کم گرفتی.تو بهترین دبیر میشی مطمئن باش