2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره بعید نیست 

تو رشته ما پیش اومده رتبه ۲ پذیرش نگرفته

تو مصاحبه رد شده 

اگه رزومه خیلی قوی داره احتمال داره 

باید از رزومه اون ۱۰ نفر اول یه برتری داشته باشه

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
اره بعید نیست  تو رشته ما پیش اومده رتبه ۲ پذیرش نگرفته تو مصاحبه رد شده  اگه رزومه خیل ...

رزومش خیلی خیلی قویه قرار بود اینور نخونه phd رو کلا ولی یهو نظرش عوض شد رفت کنکور داد حالا الان ناراحت شده

مرسی عزیزم

2740
رزومش خیلی خیلی قویه قرار بود اینور نخونه phd رو کلا ولی یهو نظرش عوض شد رفت کنکور داد حالا الان نار ...

پس انشاالله قبول میشه 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
وای یجور عزا گرفته😂میگم مصاحبست شاید قبول نکردن میکه یهو ده نفر اولو قبول نکن😐😂بعد حالا سال پیش د ...

ریزشی زیاده شاید از بین اون ۲۰ تا مثلا چندتاشون اولویتشون دانشگاهای تهران نباشه

شهرستان زندگی میکنن ، متاهلن اینا