2737
2739
عنوان

یک روز کامل هیچی نگفت :_

126 بازدید | 7 پست

میدونم من اگر چیزی نمیگفتم این هیچی نمی‌گفت بعدشم گرم گرفت در حد دو سه پیام چت کردیم....

خسته شدم از بس غر زدم از آدمای غرغرو متنفرم این آدم از من یه دختر اینطوری می‌سازه 

چیکار کنم درست بشه؟ چه سیاستی به خرج بدم؟ برای بار صدم به روش بیارم ؟ که کجا بودی؟

وقتی پیگیر شما نیست یعنی تمایلی به شما نداره

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیزاره برم چند بار کات کردم برگشته و... وقتی هم میام خیلی گرمه  نمیدونم چیکارش کنم

خب شما گزینه هستید براش 

اولویت نیستین

عاشقتون نیست

بهش بگید همین حرفها رو 

نمیشه یکی رو دوست داشت و یه روز کامل ازش بی خبر بود

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
خب شما گزینه هستید براش  اولویت نیستین عاشقتون نیست بهش بگید همین حرفها رو  نمیشه یکی ...

دقیقا 

میگه کار داشتم و... 

دلم نمیاد جدا شم نمیتونم کنار یکی دیگه ببینمش

نمیزاره برم چند بار کات کردم برگشته و... وقتی هم میام خیلی گرمه  نمیدونم چیکارش کنم

چون میدونه هرکاری کنه توبازم بهش برمیگردی

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2740