2733
2739

با لوبیا و نخود 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخودشو نشنیدم  برا افزایش ضخامت آندومترم

شوخی کردم همون سویا ولی بلد نیستم آماده مغازه بخر ،سخته درست کردنش

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2731
هرچی هایپر رفتم نداشتن فقط سویا آجیلی دارن

یه سری سوپری های خاص دارن ،من جاهایی که شیربادوم شیر فندوق و از این محصولات وگن میفروشن دیدم،سایتی هم میتونی بخری

شیر سویا معمولا شهروند و اتکا داره.من یدونه شیر سویا خریدم قبل عید کسی نخورد.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738
اتکا رو رفتم نبودش ممنون از راهنماییتون💖

شهروند رفتی؟؟؟معمولا سخت پیدا میشه.خووت سویا آجیلی خام پیدا کن با شیر و یه ذره عسل میکس کن

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی