2737
2739
عنوان

هرکی شاهین ثبت نام کرده میگه ...😐🫠

165 بازدید | 21 پست

میگن دنده ای ثبت نام کردن و بعدش شرکت زده زیرش گفته ن باید پول اتوماتشو بدین راسته ؟؟؟؟ واقعا اینجوری میکنن من میخواستم ثبت نام کنم ترسیدم اینجوری کنن چیکار کنن حالا کمکک😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بما دنده ای تحویل دادن

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
منم شنیدم، ولی خیلی‌ اطلاعات ندارم، خوب چرا مدل ماشینتو عوض نمیکنی؟

دیگه بهتر از شاهین نداره سایپا خواستم ایرانخودرو ثبت نام کنم که همش بستس تا ۱۴۰۴ سایپا ام به درد بخورش شاهینه 

2740
بما دنده ای تحویل دادن

مبارکتون باشه چرخش براتون بچرخه کی ثبت نام کردین ؟ چند ماهه تحویل دادن ؟ پولشو یک جا ریختین ؟ میشه بگین چجوری ثبت نام کردین دعاتون میکنم

دیگه بهتر از شاهین نداره سایپا خواستم ایرانخودرو ثبت نام کنم که همش بستس تا ۱۴۰۴ سایپا ام به درد بخو ...

همه ماشین هاش خوبه اتفاقا بدنی ماشین های سایپا خیلی بهتر از اینخودرو هست ..

بعدم شما همسرت بهت ماشین نمیده لابد رانندگیت خیلی حرفه ای نیست به نظرم اولش برو یه ماشین ساده بگیر قشنگ روون ک شدی یه خوبشو بخر..

البته اینم بگم میتونی از دیوار و.. حواله ایرانخودرو بخری 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مبارکتون باشه چرخش براتون بچرخه کی ثبت نام کردین ؟ چند ماهه تحویل دادن ؟ پولشو یک جا ریختین ؟ میشه ب ...

فدات

ما مال برادرشوهرم بود بخاطر نینیشون دادن بهشون

فک کنم هفت یا هشت ماه تحویل دادن

نه تو سه قسط ریختیم صد تومنش ک اوایل بود برای ثبت نام

و بقیرم دو قسط دیگ

ثبت نامم که تو سایت سایپا هست

میتونی هم خودت ثبت نام کنی هم بری کافینت 

البته اول باید صد تومنو بخوابونی تو حساب

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
دیگه بهتر از شاهین نداره سایپا خواستم ایرانخودرو ثبت نام کنم که همش بستس تا ۱۴۰۴ سایپا ام به درد بخو ...

کوییک ار عالیه، 

بعدش بفروشش بزار رو پولت شاهین دنده ای بخر، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️