2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمبود محبت، بی توجهی

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2731

هزارتا دلیل میتونه داشته باشه. ولی تجربه به من ثابت کرده جدای مسائل و مشکلات زندگی مشترک و اختلافات یکی از مهم ترین عامل خیانت کردن مردها رشدشون تو محیط بسته و سنتی و خانواده های متعصب هست.مردی که چشم و دلش سیر نباشه و تو سن کم رابطه ش با خانوم ها خیلی محدود باشه احتمال خیانت و جنبیدن سر و گوشش خیلی زیادتره 

تربیت نادرست والدین

وقتی بهش حس مسئولیت و تعهد یاد داده نشه 

وقتی باایمان با وجدان بودن بهش یاد داده نشه

وقتی پدر مادرا پسرشون ول میکنن به امان خدا از نوجوانی به حال خودش وقتی میبینن سرکش شده و کلی گندبالا اورده میگن خب بریم زن بگیریم براش بلکه آدم بشه میان زندگی یه دخترم خراب میکنن بنظر من علت اخلاقهای بد یه ادم چه زن چه مرد همش در بستر خانواده شکل میگیره البته اینم هستن انگشت شمار کسانی که خانواده خوبی دارن اما تو جمع دوستان بد شدن