2733
2734
عنوان

دلم میخاد طلاق بگیرم ولی کسیو ندارم حمایتم کنه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 87 پست
از شوهرم‌متنفرم ولی همون اندازه خیلی دوسش دارم 

دوسش نداری. وابسته ای چون کسی رو نداری و احساس بی پناهی می کنی ناچار به خودش پناه میاری . اینطور که مشخصه نمی تونی طلاق بگیری مهریه نداری پول نداری خانواده حامی و پشتیبان هم نداری راهش فقط درمان شوهرت هست باید ترک کنه تا بهتر بشه که حتما گوش نمی ده و ترک نمی کنه مجبوری بسازی باهاش همون طور که تا الان ساختی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو بهزیستی بگو امنیت جانی نداری جداشو از این مریض

مگه حمایت میکنن ؟

من پامو از این خونه بزارم دیگ نباید برگردم مطمئنم یا میکشتم یا زندونیم میکنه 

2731
واقعا فکر میکنی همچین مردی لیاقت دوست داشتن داره

نمیدونم تا چشم وا کردم اونو دیدم ازبچگی ادعای عاشقیش بود باهم بزرگ شدیم همه کسم اون بود هنوزم اونه ، ولی فقط عذابم میده 

2740
برو سر کار بعد جداشو

سر کار میرم خیاطم ، تو مزون عروس مادر شوهرم مشعولم ولی هرچی پول بیاد دسنم ازم میگیره نخوام بدم میگه پس سر کار نرو ، منم چون تو خونه انگار حبسم فقط مسزاره برم سرکار مامانش ، کاررو به چشم تفریح نگاه میکنم چون حداقل یه تایمی میرم بیرون نفس میکشم 

سنت کمه هنوز خیلی فرصت داری جدا شو عزیزم

با ی وکیل مشورت کن کامل راهنماییت میکنه

وقتی کتک میزنه زنگ بزن پایس صورت جلسه میکنه اگ لازم باشه میری پزشکی قانونی ثبت میکنن ک کتکت زده

میگی معتادم هست

با این دلیلی به راحتی قاضی حکم طلاق میده

بعدم یه کار پیدا کن وام بگیر یه خونه رهن و اجاره بگیر زندگیتو بساز

میدونم سخته ولی خیلییی فرصت داری تا سنت کمه این کارو بکن

خدای نکرده پس فردا بچه دار بشی میدونی چقدرررر شرایطت سخت تر میشه؟

دوسش نداری. وابسته ای چون کسی رو نداری و احساس بی پناهی می کنی ناچار به خودش پناه میاری . اینطور که ...

دارم میسازم ولی امنیت جانی ندارم ، الانم صورت و بدنم کبوده 

درست میگی باز جز خودش کسیو ندارم اونم میدونه کسیو ندارم هر طور دلش میخاد باهام رفتار میکنه 

با این وضعش خیانت هم میکنه 

سنت کمه هنوز خیلی فرصت داری جدا شو عزیزم با ی وکیل مشورت کن کامل راهنماییت میکنه وقتی کتک میزنه زن ...

دوتا بچه دارم که بخاطرشون دارم تحمل میکنم اگه نداشتم که خودمو میکشتم راحت میکردم 

2706