2752
2734
عنوان

اون قدر گفتم شوهر میخوام دیگه خجالت میکشمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 100 پست
چند سالته ؟  چرا اینهمه شوهر میخوای  مگه خونه پدر چشه؟

نمیدونم ورد زبونم شده شوهر میخوام 

خستم از مجردی تازه نامزد باشه کافیه ولی من شوهر کنم

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما دعا کن  از خود خدا بخواهد،  در مقابل اگه میخوای دعات برآورده بشه کارایی که خدا ازتون خواسته انجام بده ، نماز جعفر طیار هم بخون ان شاءالله درست میشه

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
2731
خدا چه کار کنم یه شوهر بهم بدی 

خلوص نیت نداری 😂

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
منم می‌خوام😐 راه حل پیدا کردی به منم بگو

من باید حرف بزنم ورگنه از غصه دق میکنم 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

بابا همش ۲۵سالته !!! حالا حالا ها وقت داری 

بعدشم وقتی آدم روی یه چیزی خیلی تمرکز می‌کنه بیشتر ازش دور میشه یه مدت به ازدواج فکرنکن و زندگیتو بکن اگه خدا صلاح بدونه حتما برات اتفاق میفته

حواست باشه به خاطر یه شوهر خودتو بدبخت نکنی ! همه جوانبو بسنج 

توقعاتت از همسر آینده چیه بگو شاید مشکل از اوناست

هیچ توقعی ندارم به دلم بیشینه ادم باشه. 

گفتم شاید سن بالای ۴۰ داری....🤔🤔🤔🤔

گفتم یکی این جوری میگه گفتم 

من ۹۹ سابم بشه یکی میگیه وای فکر کردم ۱۰۰ سالته 

والا توی متاهلی چیز جالبی جایزه نذاشتن 

خیلی چیز جالبی هست همین که یه مرد دارم بسته 

2706