2737
2739
عنوان

اگه تو خیابون یه پسری...

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 65 پست
کاش منم دل و جرعت تو رو داشتم🤕

جواب نده

لات هستن و چاقویی روت بکشن و تعرض کنن دشمن شن چی

شاید روانی بود اسید پاشید‌

سگ دنبالت کنه فرار میکنی یا تو هم‌ میشینی پاچشو میکیری؟؟

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره تیکه باشه یا خلوت باشه جواب نمیدم

گاها هم شده جیغ و داد راه انداختم یا با کیف زدمش یا زدم لای پا و.. 

درحضور پدرم یاهمسرم به این شدت پیش نیومده ولی یه سری یکی تیکه انداخت با پدرم بودیم دعوا شد

2731
رو چه حسابی اون حرفو زد؟!شما کاری کرده بودین مگه؟

مگه همجنسای خودت از نوع مریضش رو نمیشناسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتما باید کاری کنی تا چیزی بشنوی ؟؟؟؟؟

انقدر آدمای مریض و کثافت هستن که استغفرالله به فاطمه زهرا هم اهانت میکنن چه برسه به ما 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
2740
😂

خب؟

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

حقیقتا هیچی چون قطعا اون آدمی ک بدون دلیل همچین کاری می‌کنه حالت عادی نداره 

منم در خودم نمی‌بینم ک آبروم و بگذارم وسط و با همچین شخصیتی دهن ب دهن بشم 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️