2733
2734
عنوان

داروخونه کارمیکنم ازحرصم داد زدم رو سریه خانوم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 42 پست
چرا مردم و میزنی اعصاب نداری نرو سرکار خب واا    

من نزدم ک اون خانومم خیلی بدحرف زد،کرونادارم حالم خیلی بده بااین حال سرکارم خونوادم نگرانن ی لحظه همسرم زنگ زد جواب دادم ،بعدشم من اگ اون شامپو روداشتم کاراون خانومو راه مینداختم نداشتیم ک دادزدسرم

همیشه  نصف شبا تصمیمایی میگیریم ک صبحش پشمام میریزه از تصمیمم  
من نزدم ک اون خانومم خیلی بدحرف زد،کرونادارم حالم خیلی بده بااین حال سرکارم خونوادم نگرانن ی لحظه هم ...

موقع هایی که بیماری یا اعصاب نداری سرکار نرو حالا گذشته دیگه چه میشه کرد

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب کردی بابا فک نکن  ساعات کاریت چقدره مگه

شیش ساعت،بخدا کروناهم دارم باید استراحت باشم باماسکو بدبختی کارمیکنم ضعف بدنی دارم😢

کلا کاری که با ارباب رجوع سروکار داشته باشی مغز واست نمی موته

بخدامیگم ک کرونا دارم باید الان استراحت باشم بازم بااین حالم بخدا اومدم ولی هیچکس نمیدونه چی میکشیم ،کل وعده غذاییم یکی شده

2731
نفرین😲😲 حق داری خسته باشی کار داروخونه که همه نوع مشتری میاد واقعا ازون کاراس که اعصاب برا آد ...

اره مثلا چندروز پیش یکی اومد گفت خیرازجوونیت نبینی واقعا قلبم شکست ،برای دارویی ک واقعا توزیع نمیکنن به داروخونه ها مانفرینشو میشنویم🙁

حق داری واقعا سخته. همش سرپا و سر و کله زدن با مریضهایی که هم عجله دارن و هم به خاطر شرایطشون ناراحت ...

بخدا تازه دم به دیقه مریض میشیم الان من کرونا گرفتم تو بدترین حال ممکنم سرکارمو سرپام،خداروشکر امروز خلوت تریم

فدای سرت ادم خسته میشه حالا یچیزی پیش اومده دیگه نیازی نیست خودتو اذیت کنی عزیزدلم اگه میبینی انقد ...

دورت بگردم 

بخدا برای یه وام خونگی مجبور بودم بمونم برای جهیزیه م گرفتم🥲

رفته بودم اداره پست شاید ده بار یه چیزی رو ازشون میپرسیدن بازم به خوشرویی جواب میدادن .حتی یه اخم کو ...

منم باخوشرویی جواب همه رومیدم،الان واقعاشرایط خوبی ندارم کرونادارم با بیحالی تموم سرکارم اگه هم شامپو اون خانوم میداشتم حتما راهشون مینداختم ولی اون خانوم بی دلیل دادزد روسرم،من ک اون شامپو رونداشتم چیکار ب من داشت اخه🙁

من برم جایی‌ طرف سرش تو گوشی باشه همون گوشیو‌ میکوبم تو صورتش  شما‌ در مقابل مردم مسئولین‌&nbs ...

من زمانی مسئولم کاراون خانومو راه بندازم ک واقعا اون شامپو رو داشته باشمو بهش بدم ،اون خانوم پرسید دارین منم گفتم ن متاسفانه برندهای دیگ هست،آیا چیز بدی بوده؟بنظرم شما به اعصابتون مسلط باشین اگ بامردم یروزی بابت کاری سروکله بزنید اصلا براتون قابل هضم نیس

موقع هایی که بیماری یا اعصاب نداری سرکار نرو حالا گذشته دیگه چه میشه کرد

۲روز اول خونه بودم،صاحب کارم نمیذاره میگه ماسک بزن بیا 

دورت بگردم  بخدا برای یه وام خونگی مجبور بودم بمونم برای جهیزیه م گرفتم🥲

عزیزدلم🤩😍خوشبخت شی الهیییییییییییی اصلا نگرانش نباش اینا همش میگذره عزیز دلم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2706