2737
2739

همسرم زنگ زدجوابشودادم اون لحظه یه خانوم اومدداروخونه گفت این شامپو همین برند دارین؟باروی خوش گفتم ن متاسفانه برند دیگه داریم یهو خانومه گفت نههه بگو گوشیم مهم تره منم دادزدم گفتم چیکارکنم این برند و نداریم واست بشم فلان شامپو؟،خیلی اعصابمو اینجا ازدست دادم،میخوام بعدعروسیم دیگه نرم سرکار،حتی نمیتونم ناهاردرست حسابی بخورم ظهرهابس شلوغیم نمیتونم چیزی بخورم عصر ک برمیگردم ناهارمیخورم شام دیگ دلم نمیبره غذا بخورم کل روزو یه وعده غذامیخورم خیلیی لاغرشدم

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐

اشکال نداره پیش میاد گلی

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

اوایل خیلی ذوق داشتم اومدم داروخونه کارکنم،ولی بعدش خیلی اذیت شدم،مثلا اگ دارویی بخان بگم نداریم طرف نفرینم میکنه😢

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوایل خیلی ذوق داشتم اومدم داروخونه کارکنم،ولی بعدش خیلی اذیت شدم،مثلا اگ دارویی بخان بگم نداریم طرف ...

نفرین😲😲

حق داری خسته باشی

کار داروخونه که همه نوع مشتری میاد واقعا ازون کاراس که اعصاب برا آدم نمیزاره  

خدا،،، تورو خدا🙂
2738
اشکال نداره پیش میاد گلی

بخدا دلشوندارم حتی صلاح اینو ندارم جواب گوشیموبدم وقتی خونوادم زنگ میزنن

بخدا دلشوندارم حتی صلاح اینو ندارم جواب گوشیموبدم وقتی خونوادم زنگ میزنن

فدای سرت ادم خسته میشه حالا یچیزی پیش اومده دیگه

نیازی نیست خودتو اذیت کنی عزیزدلم

اگه میبینی انقد داره اذیتت میکنه بزارش کنار یا یه کار سبک تر پیدا کن

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
خب میبینی کسی اومده سریع تلفونو قطع کن  کارت زشت بود واقعا

چیزمهمی نبوده ک قطع کنم یه عکس نشونم داد گفت همین برندو میخام گفتم نداریم اون لحظه ک بااون خانوم حرف میزدم گوشیمو گذاشتم کنار