2737
2739
من که زندگیم و جوونیم نابود شده تمام فرصت های زندگیم و از دست دادم نمی دونم به کدامین گناه الان حداق ...

انشالله که به حق یگانگی خدا مشکلتون حل شه 

من صد تا صلوات براتون میفرستم 

خدا خودش معجزه کنه دفع بشه 

از قدیم گفتن طلسم بوده و هست زمین و آسمون به دعا و طلسم بنده متاسفانه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من یکسال بعد از نماز صبح سوره بقره خوندم نتیجه نمی‌ده از چند تا عالم هم تو قم پرسیدم بررسی کرد ...

گوش دادنش هم مهم هست 

اما هر طور خودتون صلاح می دونید 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
گوش دادنش هم مهم هست  اما هر طور خودتون صلاح می دونید

وقعی طلسم داری باید بقره رو با صدای خودت بخونی جوش دادن باعث میشه موکل طلسم بهت حمله کنه آنقدر ندونسته توصیه نکنید 

2731
میشه لطفاً وقتی مشکل من و ندارین قضاوت نکنید و نصیحت نکنید 

من گفتم اگر حق الناس دارید... 

اگر راهنمایی من رو زود قضاوت کردن دیدید حرفی نیست 

اما همین که شما کمک من رو زود قضاوت کردن دیدید و دلم شکست این هم حق الناس بود 💔

باشه دیگه حرفی نمی زنم 

وقعی طلسم داری باید بقره رو با صدای خودت بخونی جوش دادن باعث میشه موکل طلسم بهت حمله کنه آنقدر ندونس ...

آره خودم تجربه ش رو دارم به خاطر همین میگم آیت الکرسی بخونید 

2738

و آخرین حرفم این هست که شما چطور می دونید من همزاد قوی و بدترین طلسم ها نداشتم و نداشته باشم که شما هم ندانسته من زود قضاوت کردید؟ 💔

من عمه ام برا پدرم زده  طلسم یهودی  ۲۵سال پیش زده   و یک ساله فهمیدیم پدرم هم همزادشومیبینه داغونه پدرم ماهم دچارش شدیم وماهم قفل شدیم😔😔😔😔😔

خدالعنتش کنه عمه ام رو ....من همش دم غروب میوفتم ...خدالعنت   کنه  ادم بدذات رو

و آخرین حرفم این هست که شما چطور می دونید من همزاد قوی و بدترین طلسم ها نداشتم و نداشته باشم که شما ...

میشه لطفاً از تاپیک برین ممنون میشم من خواستم کسایی که تونستن ساحری پیدا کنند و مشکلشون و حل کنه کمکم کنن

فال گرفتم سرکتاب باز کردم از هم ‌‌‌‌‌‌مهمتر تو‌خواب طلسم و میبینم و مهمتر از همه مهمتر زندگیم هست که ...

با این چیزا نمیشه فهمید ک طلسم داری،اگ واقعا شک داری میتونی با یکی از مراجع تقلید هم صحبت کنی،باکسی ک عالم و روحانی باشه،منظورم از روحانی هم کسیه ک از لحاظ عرفانی عالی مقام باشه

من عمه ام برا پدرم زده  طلسم یهودی  ۲۵سال پیش زده   و یک ساله فهمیدیم پدرم هم همزادشو ...

پدر من ۳۰ سال قبل به واسطه طلسم زن عموم فوت شده بقیه خانواده هم به خاک سیاه نشستیم دعانویس یهودی هم پیدا نمی کنیم یعنی موکل طلسم ها و همزاد اصلا نمیزارن پیدا کنیم

میشه لطفاً از تاپیک برین ممنون میشم من خواستم کسایی که تونستن ساحری پیدا کنند و مشکلشون و حل کنه کمک ...

باشه میرم اما یک روز که به حرف هام می رسی و امیدوارم اون روز دیر نشده باشه 

و ضمنا ساحر تو قرآن اومده هیزم جهنم هست 

دیگه خود دانید