2737
2739
عنوان

فاز اون آقایونی که😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 48 پست

من میرم با دوستم  پیاده روی بوقم میزنن😑😑😑 حالا منو دوستم مانتو هامون تا زانو  وگشاد شلوار هم گشاد کفش مشکی معمولا با مقنعه بیشتر شبیه گشت ارشادیم 

ارایشم نداریم عین روح سرگردان 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا پاتو ندی نگاه نمکنند ..ببخشی 

وا😐 منطقت تو حلقم

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉
تا پاتو ندی نگاه نمکنند ..ببخشی 

تو خوبی ما بدیم اگ راضی شدی  برو درتو بذار دیگه

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
2728
تو دو ثانیه ک دارن رد میشن چ نخ دادنی؟!!!!!

اونی که هم جهت ادم با ماشینش میره و اصلا ندیدیش لباساتم مناسب و.. بوق میزنه رو چطور نخ بده؟

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740
😅😅

والا بخدا

کم بدبختی داریم تو سایت هم زرت و پرت میکنن بعضیا تو سرمون 

نصف بیشتر همین مرتیکه های هیز شوهر امثال همینان

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
در نونوایی بودم آقاهه چنان از بالا تا پایین نگاه می‌کرد دوباره برگشت از اول  گفتم بنده خدا کم ...

حس لخت بودن به آدم دست میده

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉