2737
2734

میگن ضرر دارهivf انجام بدم تصمیم گرفتم برم تغذیه غذایی و بسپارم دست خدا

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

بچه چندمته؟رژیم و اینا الکیه زیاد تاثیر نداره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مترجم ترکی استانبولی.💕دختر قشنگم مامان بابا منتظرتن با اومدنت زندگیمونو روشن کن💕         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرتو بفرس ازمایش بده

کلا سردیجاتو حذف کن

غذاهای گرم بخور

ازمایش بده کمبود های بدنتو جبران کن

ماست دوغ و لبنیات کلا حذف

ترشی و سرکه کلا حذف

اول خانم ارضا شه

موز اینچیزا زیاد بخور

انشالله جواب میگیری

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
شوهرتو بفرس ازمایش بده کلا سردیجاتو حذف کن غذاهای گرم بخور ازمایش بده کمبود های بدنتو جبران کن م ...

انشالا آره دکتر گفت آزمایش اسپزم باید بده خیلیم ضعیف بود قرص داده هنوز دو دلم نگرفتم قرصارو

2740

سری که درد نمیکنه رو دستمال نبند 

حیف نیست بدن سالم رو ببری زیر بمب هورمون که معلوم نیست دورازجون بعد از چند سال دچار سرطان رحم یا تخمدان یا سینه بشی؟

منی که ۶ساله نازایی دارم میترسم از ای وی اف 

بچه که الحمدالله داری ...بسپار به خدا...۶ماه رژیم پسر رعایت کن هرچی خدا خواست قطعا به خیرت  هست

تو که پسر میخواستی رژیم رو برا همون اولی باید میگرفتی من میدیدم شوهرم خیلی پسر پسر میکنه تا یه حدود ...

قسمت نشد دختر گلم رو با هزار تا پسر عوض نمیکنم الان دلم میخاد داداش داشته باشه وگرنه مطمنم دختر به درد آدم میخوره فقط

انشالا آره دکتر گفت آزمایش اسپزم باید بده خیلیم ضعیف بود قرص داده هنوز دو دلم نگرفتم قرصارو

سرعت باید زیاد باشه

شوهرتم باید رژیم غذایی رعایت کنه

قلیون حذف کن

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
سری که درد نمیکنه رو دستمال نبند  حیف نیست بدن سالم رو ببری زیر بمب هورمون که معلوم نیست دوراز ...

خودمم ولا میترسم میخام بسپارم به خدا