2737
2734

کن خونتون و بعدش شمام دعوت کنید (قصد شو داشتم بخاطر حرف بچه نبود) 

و بعد اون هربار بگه دعوتمون کن (درحالی ک پدرش ب شدت مفترخوره و چند بار دعوتشون کردم بعد پاگشام کرد) و زیاد دعوت نمیکنن خودشون

چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

دعوت نمیکنم ما هم از این مدل داریم تو فامیل

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رابطمو متعادل نگه میدارم 

اونا پاگشا نکرده تو دعوت کردی ؟!؟!؟

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
2740

بگو چشم عزیزممم بعد کار خودتو بکن و محل نده

بچه س😂

منم بدم میاد از آدم مفت خور

شوهرِ خواهرشوهر منم خیلی مفت خوره

از قبل عید تا الان فک کنم ۴ بار شوهر من جوجه گرفته مهمون ما بودن

۵،۶ بارم مادرشوهرم مهمونی داده، این آقا عین خیالش نیس ی بارم مهمون کنه

۵ ساله وارد خانواده شدهفقط ۴ بار مهمونی داده

درحالیکه تقریبا هر هفته آخر هفته ها یا مادرشوهرم مهمونش کرده یا ما، ولی خب بی عاره و پوست کلفت

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
رابطمو متعادل نگه میدارم  اونا پاگشا نکرده تو دعوت کردی ؟!؟!؟

اره بخاطر خواهر شوهرم و بچه هاش

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
اگر خواهرشوهرت خوبه دعوتش کن .برعکس فکر کن اگه شوهر خواهرت خوب نباشه خواهرت رو دعوت نمیکنی .حساب بچه ...

اگه خوب بود نمیتونست شوهرشو راضی کنه دعوتمون کنن؟