2737
2734

دکتر به خواهرزاده یک سالو نیمم رژیم داده چون اضافه وزن داره🥺🤣ننه قربونت برم😭🤣

۱۹ کیلوعه فکر کنم دقیق نمیدونم اصلا.

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی🥺😂

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱
2740

آی قووودااااا آی ننههههه چربیای اینو ک نباید آب کرد بزارین لای نون خودتون استفاده کنین بنظرم😂😢🥰😍😘

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

ماشالله هزار ماشالله بهش😍😂😂دختر من نزدیک ۸ سالشه هنوز ۱۹ کیلوعه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
ماشالله هزار ماشالله بهش😍😂😂دختر من نزدیک ۸ سالشه هنوز ۱۹ کیلوعه

من خواهر خودمم ۷ سالشه وزن نمیگیره ولی این کوچولو به ماماانش رفته سر غذا خون راه میندازه😂

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜

ببین خواهرزادتو بیار خونه ما تا منم خواهرزادمو بیارم یکم ازش غذا خوردن یاد بگیره

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.