2733
2739
عنوان

اگر یک زنی خوشگل باشه درسته که تنهایی بره بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4950 بازدید | 151 پست

آفرین به نکته خوبی اشاره کردید

پس برای اینکه جامعه ی امنی برای خانم ها و بچه هامون بسازیم آقایون مراقب رفتار و نگاهشون باشن که این اتفاق واسه همسرشون خواهرشون دخترشون نیافته 

اینو برای عموم گفتم

بعد هم پوشش مناسب باشه مناسب باشه یعنی مناسب عرف اون شهر باشه و رفتار آدم متین باشه هیچ مردی به خودش اجازه نمیده کاری با کسی داشته باشه

الآن شما مردید به هر زنی که رد میشه نگاه می کنید

من شهرهای دیگه رفته ام مشکلی پیش نیومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول ندارم اکثرمردای خیانتکاراصلاتعصبی نسبت به همسرشون ندارن

دونوعن بعضیا خودشکن هرزه و چشم چرونن فک میکنن هما مردا اونجورین زن خودشونو هی قایم میکنن-گروه دوم عاشق زن دیگه میشن میخوان زنه کاریشون نداشته باشه به کار خودشون برسن زنه رو آزاد میزارن-البته یه گروه دیگم هست که اعتیاد دارن کلا بیغیرت میشن

2728
خودشون مشکلی ندارن که هیچ ولی اگه دلشون میخواد شما حق محدود کردن ندارید  الان آقایون همسرشون ر ...

دقیقا و من نمی دونم چرا برخی مردها هنوز بروز نشدند و تو ورژن قدیمی گیر کردند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
قبول ندارم اکثرمردای خیانتکاراصلاتعصبی نسبت به همسرشون ندارن

عزیز من تعصب با محدود کردن فرق داره یعنی کسی که انسان دیگه رو اسیر کنه تعصب داره؟تعصب یعنی این که حمایتش کنی بهش اعتماد داشته باشی نه اینکه اسیرش کنی.این همه خانم میرن و میان تو جامعه مرداشون تعصب ندارن؟دوسشون ندارن؟

2740
درسته ولی چرا باید خودمون رو تو شرایطی قرار بدیم که اذیت بشیم، ایشونم با من راحت ترن برن بیرون

چرا مردای جامعه باید اینقد هول و چشم چردن باشن که یه زن بخواد بره بیرون یه ماست  بخره معذب باشه!! 

کاش آقایون به جای تحت فشار گذاشتن خانوماشون،یه خوردا از همجنساشون توقع شرف و چشم پاکی داشتن

خب شاید یکی زنشو لختی هم بفرسته بیرون مشکلی نداشته باشه قرار نیست که همه مثل هم باشن

خب تو هم به روش خودت عمل کن مگه کسی چیزی گفته؟خودت میای میپرسی میری رو اعصاب ملت شما زنتو زندونی کن تو خونه چرا مطرح میکنید تو سایت پس؟

اگر خودش بخواد شما نباید مانعش بشی چون حق داره دیگه تو خیابون فوقش چند تا تکه میندازن اتفاقی نمیوفته فوقش تنها با ماشین گذری جایی نره چون مملکت ما ماشالا از این نظر هنوز امن نیست متأسفانه به بچه و بزرگ رحم ندارن اونم نه تاکسی و یا ماشینهای اینترنتی که قانونین تا حدودی

همین که بره سر کوچه ماست بگیره باعث رشدش میشه؟  به اعصاب خوردیش نمی ارزه ولا

ببین بحث رشد کردن نیست بفهم 

من یه دختر سه ساله دارم ب اندازه تار موهاش عقده تو دلمه 

نشده یکبار دستشو بگیرم بریم بیرون قدم بزنیم 

ازمن یذره بچه میپرسه مامان منو تو چرا نمیریم بیرون؟

چی بگم بهش؟از الان بگم بابات شکاکه نمیزاره؟

چجوری ب بچم توضیح بدم؟همیشه حسرت اینو داشتم با دخترم بریم نیم ساعت پارک دم درمون بشینیم بیایم 

من که حلالش نمیکنم کاری نکن خانوم شما هم ب این مرحله برسه 

اینم بدون زنی ک درست نباشه تو قفس هم باشه کارشو میکنه دیدم ک میگم

قصد توهین ندارم اما حتما یک چکاپ بدبد که دچار اختلال شخصیت وسواس نباشید 

معمولا کسی که به این اختلال دچار هست خودش متوجه نمیشه اما اطرافیان رو جنون می کشونه و اطرافیان هر لحظه از دستش آرزوی مرگ می کنند اما خودش فکر می کنه کارش درست هست 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹