2737
2734
عنوان

اگر یک زنی خوشگل باشه درسته که تنهایی بره بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5192 بازدید | 151 پست
دونوعن بعضیا خودشکن هرزه و چشم چرونن فک میکنن هما مردا اونجورین زن خودشونو هی قایم میکنن-گروه دوم عا ...

بله درسته ونمیشه گفت مردایی که خیانت کاروچشم چرانن نسبت به همسرشون سخت گیرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شاید یکی زنشو لختی هم بفرسته بیرون مشکلی نداشته باشه قرار نیست که همه مثل هم باشن

اینکه نذاری زنت بره بیرون حق مسلمش رو سلب کردی. خانومت الان کنار میاد ولی به زودی دنبال راه فرار میگرده چون آزادی تو ذات بشر هست. اون روز که برسه دیگه شما هم براش میشی گروگان گیر و ظالم 

2731
دقیقا و من نمی دونم چرا برخی مردها هنوز بروز نشدند و تو ورژن قدیمی گیر کردند 

البته میگن که خانم مشکلی نداره ولی به هر حال محدودیت زیاد اصلا خوب نیست 

کاش قبل ازدواج همه این خصوصیات بروز پیدا کنن

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

و ضمنا شماها که این قدر محدود کننده هستید اجازه غر زدن و گیر دادن به ما زن ها هم بدبد تا کارهاتون تو دل مون عقده نکنه و از عقده تو دل مریض بشیم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

خانم شما زیادی پرته شما تو یه سایت مربوط به خانمهایی اما ایشون نشسته شما اجازه بدی بدون شما بره بیرون یا نره

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2738

معلومه که باید بره ، همیشه که نمیشه منتظر کسی باشه باهاش بره بیرون   ، 

تو لایق شادی هستی 🦧قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
جدی میفرمایید هیچ اتفاقی نمیفته تو کشور خودمون؟ هیچکس مزاحم هیچ کس نمیشه؟ 

وا خب مزاحم شن.زنت پا نده .هیچ اتفاقی نمی‌افته.من ی زن مستقیم و همه ی کارآمد خودم انجام میدم.امکانم نداره بیرون برم و مزاحمم نشن.ولی اتفاقی نمی‌افته اگه خودم اعتنا نکنم.بعدشم شما داری زنتون ضعیف بار میاری.این زن فردا قراره مادر شه

2706