2733
2739
عنوان

رسم جهازتون چجوریه؟ و اهل کجایین

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من درستشم همینه پسر جهاز بگیره وظیفشه عروسیو طلا بگیرع خونه رهن کنه سکته میکنه بدبخت😐

اره واقعا اینجوری بی عدالتیه

عروسی و خونه و ماشین که با داماده

دیگه جهازم بخواد کلش رو بگیره که دیگه هیچی...

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731

۴قلم داماد میخره 

کرجیم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چهار پنج تیکه یعنی چیا؟ میشه سرویس چوبو گذاشت پای داماد؟! یه موقع نگن زیاده... 

سرویس چوب کامل ( با میزناهارخوری میز تی وی جاکفشی مبل و تخت کمد)

فرش یک تخته

لباسشویی

یخچال

سیستم صوتی تصویری 

2738
اصالتا مال استان فارسم رسم ما اینطوریه که چهاز کلا با دختره بجز دو سه تا تیکه که داماد باید بگیره ک ...

شوهر منم دو تا فرش و یخچال و تلوزیون خرید. ولی برای اون یکی جاریم کل جهاز گرفتن... ازون طرف بابام اصلا وضع مالی خوبی نداره منم خودم شاغل بودم به زور خریدم الان میگم سرویس چوب و یخچال و فرش و تلوزیون بندازیم گردن داماد به نظرتون زیادی میشه؟

سرویس چوب کامل ( با میزناهارخوری میز تی وی جاکفشی مبل و تخت کمد) فرش یک تخته لباسشویی یخچال سیست ...

خب خیلی خوب بوده دیگه... منم اینطوری میگم حتی لباسشوییم نگفتم... میترسم بگن زیاده😶

کولر، لباسشویی، فرش تلوزیون یخچال با داماد هست ،بقیه با عروس،البته گاهی لوازم چوبی هم با داماد هست ،مازندرانی هستیم

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
یخچال و تی وی و فرش با داماده، بقیش با عروس بازم بین خودشون میتونن اوکی کنن مازندران

خود پسره که میگه همه چی خودم میخرم ولی نمیخام بعدا خانوادش خدای نکرده سرکوفت بزنن به خواهرم منم پدرم وضع مالیش خوب نیست با وامش میخاد بگیره

2706